Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Аналіз діяльності місцевих органів влади з питань освіти: МОН пропонує до громадського обговорення новий важливий документ

МОН пропонує для громадського обговорення Порядок здійснення аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти.

Прийняття цього документу передбачено Законом України «Про повну загальну середню освіту» (стаття 55).

Як зазначається, аналіз діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їхніх структурних підрозділів з питань освіти не є заходом державного нагляду (контролю) у сфері освіти. Його основна мета – вивчити стан дотримання місцевими органами вимог законодавства у сфері освіти і в разі потреби надати рекомендації щодо усунення порушень, а також забезпечити інтереси територіальних громад щодо належної якості освіти на відповідній території.

Здійснюватиме аналіз діяльності місцевих органів Державна служба якості освіти України, її територіальні органи.

Передбачається, що предметом аналізу можуть бути питання у сфері:

  • реалізації державної політики у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти;
  • реалізації місцевими органами прав та обов’язків засновників закладів освіти.

Пропозиції та зауваження до проєкту необхідно надсилати до 06 липня 2021 року на е-пошту storchak@mon.gov.ua (Сторчак Ніна Анатоліївна, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН) з темою повідомлення «Аналіз. Громадське обговорення».

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter