Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Добірка корисних руханок для активного перепочинку на уроці.

Іноді можна помітити, що діти неабияк втомлюються на уроці чи навіть гірше – починають втрачати інтерес до навчання. Однією з головних причин цього явища є значне розумове і фізичне перевантаження, якому піддаються учні в школі. Щоб його уникнути, необхідно часто змінювати види діяльності та відпочивати активно. Саме для цього й існують руханки. Вони дозволяють швидко відпочити, покращити самопочуття дітей, налаштуватись на нові звитяги в навчанні, та, звичайно ж, об’єднати клас. Крім того, активний перепочинок у процесі навчання дозволяє вивільнити зайву енергію дітей, спрямувавши її у потрібному напрямку.

Пропонуємо вам декілька цікавих руханок, які неодмінно додадуть яскравості, а головне – користі шкільним будням. Особливо вони стануть у пригоді вчителю, який працює з учнями молодшої та середньої школи.

Фізкультхвилинка «Бедрик»

Позитивний мультфільм-руханка про жука Бедрика допоможе налаштувати дітей на продуктивне навчання. Головний герой демонструє прості й ефективні вправи, які неодмінно додадуть школярам сил, допоможуть якісно відпочити і налаштуватися на подальшу роботу. Червоний жучок нагадає школярам просту істину: природу необхідно цінувати і допомагати їй. Руханка чудово підійде для учнів молодших класів.

Фізкультхвилинка «Райдуга»

Невеличка, але насичена танцювальна руханка дозволить учителю провести веселу, а головне – дієву фізкультурну розминку на уроці. Вона неодмінно зацікавить школярів простими фізичними вправами і танцями. Крім того, такі дотепні та креативні рухи можуть стати чудовим підґрунтям для створення власного танцю для позакласного заходу.

Ранкова зарядка «Вгору – вниз»

Приємна і легка для запам’ятовування анімована пісенька дозволить продемонструвати школярам прості, але напрочуд корисні вправи. Учні можуть виконувати цю руханку вдома (як ранкову зарядку), перед початком занять або на уроках. Це дозволить урізноманітнити навчальний процес, швидко відпочити й отримати заряд енергії. Відеофільм стане у пригоді вчителю, який працює з учнями молодшої та середньої школи.

Ведмідь Чарлі «Аґаду»

Веселий та динамічний мультфільм познайомить школярів із кумедним, але дуже талановитим ведмедиком Чарлі. Його запальний танець допоможе провести надзвичайно продуктивну руханку, подарує учням позитивні емоції і додасть енергії для успішного навчання. Відеофільм є універсальним: його можна використовувати на уроках, під час виховних та позакласних заходів, і навіть для перевірки знань з англійської мови.

Розминка «Привіт»

Мультфільм-руханка допоможе вчителю провести коротку, але досить продуктивну руханку на будь-якому уроці. Головна ідея, яку несе розминка – діти всього світу мають знайти порозуміння та об’єднатися задля подолання будь-яких проявів дискримінації. За сюжетом, школярі з різних країн світу вітають одне одного і виконують прості, але досить корисні вправи. Цікаво, що руханку можна поєднати з вивченням англійської мови, географії чи історії. Вона підходить для учнів молодшої та старшої школи.

Рухлива пісенька для дітей

Весела пісня-руханка неодмінно мотивує школярів мислити позитивно і вести здоровий спосіб життя. Використовуючи її на уроці, ви можете поєднати проведення дієвої фізичної розминки з вивченням англійської мови та співом. Взаємодія та співпраця персонажів пісні, покаже школярам, що всі ми повинні цінувати кожен день свого життя.

Якщо весело живеться, роби хлоп

Цікава та позитивна мультиплікаційна пісенька неодмінно допоможе урізноманітнити навчальний процес і зміцнити здоров’я учнів молодшої школи. Головні герої ролику – хлопчик та його друзі тварини – весело танцюють, мотивуючи нас завжди знаходити порозуміння і цінувати здоров’я. Використання цієї пісні допоможе згуртувати клас, продуктивно відпочити і набратися сил для успішного навчання.

 А ви проводите руханки на уроках? Якщо ні, обов’язково спробуйте! Адже кілька хвилин, витрачених на проведення такої цікавої вправи, неодмінно будуть компенсовані усмішками дітей. Школярі наберуться нових сил, налаштуються на ефективне навчання, а головне – збережуть здоров’я.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter