Новини

Любомира Мандзій: уряд ще не має рішення, чи підуть діти до школи 1 вересня

Про це тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій розповіла в інтерв'ю «РБК-Україна».

За її словами, серед членів Кабміну немає рішення, як і коли розпочнеться навчальний рік у школах. Адаптивний карантин подовжено до 31 липня і складно прогнозувати, як буде розвиватись епідемічна ситуація. 

«Безперечно, я за те, щоб діти повернулися до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Наше основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу».

                                          т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій

Міносвіти спільно з Міністерством охорони здоров'я до кінця червня готують додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у школах до повернення дітей 1 вересня.

«Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні».

                                           т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій

 

Також Любомира Мандзій дала пояснення щодо свого коментаря про те, що навчання буде відбуватися з використанням нових інструментів і технологій:

«Це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання. Живого спілкування ніхто не скасовував. У тому й суть школи». 

 

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter