Громадянська компетентність – здатність людини активно, відповідально та ефективно реалізовувати права та обов'язки з метою розвитку демократичного суспільства. Саме вона дозволяє людині усвідомлено, відповідально і ефективно користуватися громадянськими правами і свободами, виконувати обов'язки громадянина та займати активну громадянську позицію, поділяти цінності демократичного суспільства, бути патріотом своєї Батьківщини, з повагою ставитися до народів і культур інших країн.
Як виховати учнів так, аби в майбутньому вони стали активними та відповідальними громадянами, які розуміються на суспільних процецах та явищах? Якими методами та прийомами варто скористатися? На яких уроках? Відповіді на всі ці запитання ви отримаєте вже 7 жовтня під час Всеукраїнської інтернет-конференції «Формування громадянської компетентності на різних уроках».
Своїм досвідом та дієвими лайфхаками поділяться наші зіркові спікери:
- Марія Тахтаулова – «Проєкти Українського інституту національної пам'яті для освітян».
- Віктор Немченко – «Формування громадянської компетентності засобами проєктного навчання».
- Любов Цукор – «Розвиваємо громадянську компетентність засобами сучасного мистецтва».
- Дар'я Демчук-Маригіна – «Розвиток громадянської компетентності учнів у позакласній діяльності».
- Катерина Малбієва – «Неформальні підходи до формування громадянської компетентності».
Мета цієї інтернет-конференції «На Урок» – допомогти педагогам будь-якого фаху створювати умови розвитку громадянської компетентності на всіх уроках, незалежно від віку здобувачів освіти.
Чекаємо на вас 7 жовтня о 13:30. Приєднуйтеся, буде цікаво!
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.