Позаурочний захід "Орел і Решка"

Про матеріал

Дана робота містить розробку позаурочного заходу з англійської мови для учнів 6 класів "Орел і Решка". У ході гри учні розвивають навички монологічного та діалогічного мовлення, швидкої мовної реакції, логічного мислення, навички роботи в групах, поглиблюють свої знання про Лондон.

Перегляд файлу

Позаурочний захід «Орел і решка»

Цілі:

Пізнавальний аспект – знайомство зі столицею Великобританії, її визначними місцями.

Розвиваючий аспект – розвиток комунікабельності, здатність здійснювати репродуктивні і продуктивні мовленнєві дії, навички роботи в групах.

Виховний аспект – виховання поваги і толерантного ставлення до іншої культури.

Навчальний аспект – формування навичок монологічного та діалогічного мовлення, швидкої мовної реакції.

Обладнання: комп’ютер, презентаціі Power Point, пательня, млинці.

 

 

Хід заходу

  1. Організаційний момент, визначення мети.

Привітання вчителя, запрошення до подорожі до одного з найвідоміших міст Європи. Пояснення мети заходу (знайомство з визначними місцями Лондона).

Hello, boys and girls. I’m glad to see you again. Today I invite you to visit one of the most famous cities of Europe. Our meeting is unusual: we take part in a famous TV-show «Heads and Tails». We are glad to meet two teams, let them introduce themselves. Welcome!

Ps: Hello! We are Patriots!

Ps2: Hi! We are The Travellers!

Діти представляють свої команди, розповідають про себе.

 

Now it comes the most interesting part of our meeting! We’ll know who are heads and who are the tails.

Розіграш.

 

  1. Підготовчий етап.

Look at the map of Great Britain. Name the parts of the UK. (По карті Великобританії учні згадують назви частин країни, їх столиці і перевіряють себе по слайдах).

Six little kittens

Live in the city

And the city is so pretty!

Answer the questions:

What is this rhyme about?

What city is it?

What do you know about London?

What is the UK?
How many parts does the UK consists of and what are they called?
Where does London stands?
What do you know about London?

 

  1. Дебати команд:

Why do people travel?

Do you like to travel?

What are the most popular means of travelling?

What do people learn while travelling?

  1. Конкурс капітанів.

 Короткі монологічні висловлювання учнів: - Чому до Лондону?

 

  1. Конкурс глядачів Name 5…

Name 5 famous London sights (museums, squares, flowers, etc.)

 

  1. Побудова маршрутів в групах.

Перелік пам’яток Лондону:

Trafalgar Square 

The National Galery

St. Paul’s Cathedral 

Buckingham Palace 

Westminster Abbey

Tower of London 

Tower Bridge 

British Museum 

Piccadilly Circus 

Hyde Park 

The Houses of Parliament

Madame Tussaud’s

The Sherlock Holmes Museum

Tate Gallery

The Globe Theatre

London Eye

         Спираючись на мапу міста, учні обирають маршрут та засоби пересування в залежності від того, що їм випало -  орел, чи решка.

Вибір засобу пересування: rent a car, take a bus, go on foot, etc.

Вибір обіду: have dinner at the restaurant, buy food at the stall

Захист проектів.

 

  1. Конкурс пантоміми «Лондонські пам’ятки»

 

  1. Веселі перегони «On the Fat Thursday»

 

  1. Частування млинцями

 

  1. Підсумки

 

T.: Today we travelled around Great Britain. So, tell me please:

  • Were you attentive?
  • What did you like most of all?
  • Do you want to visit this country after our game?

 

doc
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Несвіт А.М.)
Додано
5 січня 2019
Переглядів
1514
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку