20 січня о 18:00Вебінар: Інтернет-олімпіада як інструмент мотивації учнів під час дистанційного навчання

Презентація "13 листопада - День доброти"

Про матеріал
Що особисто вам може дати доброзичливе ставлення до інших людей? Внутрішнє відчуття тепла, моральне задоволення? Все це, швидше за все, правда, але вчені з нового дослідницького центру кажуть, що у доброти є і більш потужний ефект: вона може продовжити вам життя. Мета презентації : формувати розуміння поняття «добро», усвідомлення того, що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро. Виховувати людяність, милосердя, доброту; прагнення повсякчас творити добро.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

13 листопада – День доброти Підготувала практичний психолог ЗЗСО «Перспектива» Самохіна С.І.

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Сьогодні ми поговоримо про ДОБРОТУ. Що таке доброта? Доброта як якість особистості – здатність дивитися на світ очима природного стану душі, яка спочатку добра; це схильність проявляти м’яке серце і невибагливість по відношенню до інших, робити їм добро.

Номер слайду 4

Доброта – це ВЧИНОК! Ця дія! Доброта – це стан, який виражається в турботі і дружньому розташуванні до людей, тварин і світу в цілому. Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен

Номер слайду 5

Добрим бути просто чи не просто? Не залежить доброта від зросту, Не залежить доброта від віку. Доброта з роками не старіє Доброта, як сонце, гріє.

Номер слайду 6

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day), датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти (World Kindness Movement). В даному заході брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії і США (пізніше до Руху приєдналися й інші країни). І сьогодні приєднатися до них можуть всі бажаючі- зробити добрий, щирий, благородний вчинок. Тим більше, що основне спілкування учасників Руху відбувається за допомогою інтернету, де на своїх ресурсах вони розповідають про ідеї благих справ і способи їх втілення.

Номер слайду 7

У Руху є свій офіційний документ – «Декларація доброти», яка говорить: «Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови доставляє задоволення і осмисленого життя, і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти. Ми будемо прагнути об’єднатися через організації в кожній країні і з допомогою створення всесвітньої мережі, і створити більш добрий і більш повний співчуття світ».

Номер слайду 8

На що схожа доброта?

Номер слайду 9

ЩЕДРІСТЬ МИЛОСЕРДДЯ ЧУЙНІСТЬ ПРИВІТНІСТЬ ПОВАГА ДОПОМОГА ЛЮБОВ ЛАСКА СПІВЧУТТЯ ПРИХИЛЬНІСТЬ

Номер слайду 10

Колись давно старий відкрив своєму онукові одну життєву істину: - У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав: - А який вовк в кінці перемагає? Старий усміхнувся і відповів: - Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш. ПРИТЧА

Номер слайду 11

Доброта - це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим

Номер слайду 12

У доброї людини гарний настрій, їй завжди легко. Добра людина радісна, весела, їй хочеться поділитися радістю з усіма. Добра людина помічає красу оточуючого світу.

Номер слайду 13

Правила доброти Допомагайте тим, хто має у цьому потребу. Не будьте жадібними. Жалійте інших. Вибачайте помилки інших. Бережіть рідні краєвиди, охороняйте їх. Шануйте і поважайте працю інших Поважайте старших Любіть і поважайте своїх батьків

Номер слайду 14

В сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Тому сьогоднішнє свято – ще один привід згадати про такі якості і категорії людських відносин як Доброта. Робити добро зовсім нескладно, а результат у добрих справ і вчинків колосальний. ТОП добрих справ 30

Номер слайду 15

Творити добрі справи – неймовірно просто, добро не вимірюється грошима, часом – не вимагає багато часу і сил, головне – почати. Навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса, в тому числі й для самої людини, хто це Добро робить. Адже крім того, що добрі справи підвищують всім настрій, вони ще й як не можна краще впливають на самопочуття, підвищують життєвий тонус. Згідно з дослідженням психологів і лікарів з різних країн, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються і фізично, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть.

Номер слайду 16

Творіть добро і скрізь, де б ви не були, пам’ятайте про те , що ми всі - люди!!! Добро повертається добром!

ppt
Пов’язані теми
Психологія, Виховна робота
Додано
13 листопада 2020
Переглядів
121
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку