Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація "14 лютого - День програміста"

Про матеріал

14 лютого - неофіційне свято, але широко відзначається в професійному світі День комп'ютерника. 14 лютого 1946 науковому світу і всім зацікавленим був продемонстрований перший реально працюючий електронний комп'ютер.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

День програміста14 лютого

Номер слайду 2

День комп'ютерника. Поки закохані шлють один одному валентинки, IT-фахівці відзначають своє професійне свято. 14 лютого вважається неофіційним днем комп'ютерника.

Номер слайду 3

Саме в цей день в 1946 році був запущений перший реально працюючий електронний комп’ютер ENIAC. ENIAC був першим реально працюючим на практичних завданнях комп’ютером. Саме від ENIACа сучасні комп’ютери успадкували двійкову систему вирахування.

Номер слайду 4

У 1946 році, щоправда 15 лютого, запустили перший у світі комп'ютер ENIAC, але через плутанину з датами подію відзначають сьогодні.

Номер слайду 5

Фактично комп'ютери почали створювати ще під Другої світової війни. Це була машина Беббіджа, а обчислювала вона балістичні таблиці армій. Однак потужності цієї техніки не вистачало, тож подібні моделі вважаються лише експериментальними.

Номер слайду 6

На початку 1943 року світові кібернетики почали працювати над розробкою повноцінного комп'ютера, а через три роки з'явився ENIAC. Саме цей пристрій міг на практиці вирішувати складні математичні завдання, а його алгоритм став основою для сучасник комп'ютерів.

Номер слайду 7

В американському ЕНІАК електронної начинки було вже предостатньо - основу становили 17468 вакуумні лампи, можна було нарахувати 7200 діодів на основі з кремнію, півтори тисячі різних реле. Обіймав комп'ютер величезну площу, споживав 150 к. Вт і важив приблизно 27 тонн. 

Номер слайду 8

Лише через декілька років вже з'явилися транзистори, здатні замінити ненадійні лампи, магнітна пам'ять, інтегральні мікросхеми. Але все ж ENIAC зіграв свою роль. Машина пропрацювала аж до 2 жовтня 1955 року. З її допомогою виконувалися розрахунки, що мали суто практичне застосування, навіть перший цифровий метеорологічний прогноз був розрахований на цьому пристрої.

Номер слайду 9

Незважаючи на те, що зараз День комп'ютерника відзначають не тільки в армії, перші моделі комп'ютерів працювали тільки в підрозділах артилерії та авіації. А люди, завдяки яким функціонували ці обчислювальні машини, називалися армійськими калькуляторами.

Номер слайду 10

Програмування виникло тоді, коли з'явилася перша електронно-обчислювальна машина, а може трохи раніше. Вже в 70-х роках ХХ століття ця професія стала престижною і добре оплачуваною, не дивлячись на те, що розвиток програмування в різних країнах відбувався абсолютно по-різному. Без програмістів складно уявити наше нинішнє життя.

Номер слайду 11

Програміст – це фахівець, що володіє аналітичним складом розуму, гарною пам'яттю, здатністю вести складні математичні розрахунки, об'єктивно оцінювати можливості технологій та їх використання в кожному конкретному випадку.

Номер слайду 12

Для того щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці, йому знадобиться постійно розвивати свої знання в області програмування. Також необхідно встигати стежити за всіма змінами в сфері комп'ютерних технологій, в чому знадобляться допитливість і вміння працювати з великою кількістю інформації. 

Номер слайду 13

 Фізично не активна робота програміста вимагає від нього посидючості, зосередженості і вміння доводити до кінця тривалі, рутинні справи. Сучасному програмісту не обійтися без знання англійської мови. Він повинен відмінно розбиратися в будові комп'ютерів, знати принципи його роботи і володіти технікою швидкого друку на клавіатурі наосліп. Для роботи над проектами йому не обійтися без ініціативності та вміння працювати в колективі.

Номер слайду 14

Комп'ютерники - люди, які надали людям квиток у дивовижний світ віртуальної реальності – шикарну можливість відволіктися від повсякденних проблем, позбутися від безлічі труднощів у процесі навчання та роботи.

Номер слайду 15

Зі святом всіх комп'ютерників. Бажаю досягати не тільки віртуальних, а й реальних вершин!

Номер слайду 16

Дякую за увагу!

Залишити відгук до розробки

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Момотова Анжела
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
14 лютого 2018
Переглядів
501
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку