Формувати знання про води суходолу. Розвинути вміння працювати з фізичною картою Євразії. Вдосконалювати практичні вміння та навички роботи з картою атласу. Виховувати пізнавальну активність і самостійність.
Пригадай!Річка – це …До вод суходолу належать ... Річкову систему утворюють …Живлення річок буває …В. природний водний потік, який починається з витоку, тече у виробленому ним самим заглибленні (руслі) й закінчується гирлом. Г. річок, озер, боліт, льодовиків. А. головна річка та її притоки. Б. дощове, толі сніги та льодовики, підземні води.{21 E4 AEA4-8 DFA-4 A89-87 EB-49 C32662 AFE0}1234
Номер слайду 3
Євразія багата на води суходолу, але розташовані вони вкрай нерівномірно. Причино цього є значні відмінності в кліматі та рельєфі окремих районів материка. Жоден материк Землі не може зрівнятися з Євразією за кількістю великих річок. Свої води вони несуть до всіх чотирьох океанів планети.
Номер слайду 4
Річки басейну Атлантичного океану. Дунай
Номер слайду 5
Рейн
Номер слайду 6
Дніпро
Номер слайду 7
Річки басейну Північного Льодовитого океану. Лена
Номер слайду 8
Об
Номер слайду 9
Єнісей
Номер слайду 10
Річки басейну Тихого океану. Амур
Номер слайду 11
Хуанхе
Номер слайду 12
Янцзи
Номер слайду 13
Меконг
Номер слайду 14
Річки басейну Індійського океану. Ганг
Номер слайду 15
Інд
Номер слайду 16
Євфрат
Номер слайду 17
Тигр
Номер слайду 18
Озера. Тектонічно-льодовиковіЛадозьке
Номер слайду 19
Льодовикове озеро. Женевське
Номер слайду 20
Тектонічне озеро. Байкал
Номер слайду 21
Домашнє завдання: Опрацювати § 46 Підготувати доповідь по одній річці чи озеру Євразії. (річки: Дунай, Рейн, Дніпро, Лена, Об, Єнісей, Амур, Хуанхе, Янцзи, Меконг, Ганг, Інд, Євфрат, Тигр) (озера: Ладозьке, Женевське, Байкал).