15 березня о 18:00Вебінар: Як урізноманітнити вивчення французької мови в класі та дистанційно

Презентація "Чи придатна рок-музика для передавання патріотичних настроїв, закликів"

Про матеріал

Презентація допоможе вчителю української мови на уроці-обговоренні "Чи придатна рок-музика для передавання патріотичних настроїв, думок, закликів?". Ілюстративний матеріал складається зі зразків сучасної української рок-культури та їх надбань.
Висновком до заняття вцілому може слугувати опрацювання кроссенсу за темою уроку.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

«Чи придатна рок-музика для передавання патріотичних настроїв, думок, закликів?»Обговорення питання

Номер слайду 2

Українські рок-виконавці(почергове опрацювання матеріалу)1. Що ви знаєте про цей гурт?2. Прочитайте текст пісні. Яка основна думка цього музичного твору?3. Зробіть висновки про доцільність використання цієї пісні на сьогоднішньому уроці.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

СКРЯБІН

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Укроп - це маленький хлопчик,Що носить коротенький чубчикІ мріє про мир у доміА як треба то стане в окоп в обороні. Укроп - це школярка юна. Окутана стягом жовтоблакитиним. Горять у неї очі,Як плете маскувальну сітку до ночі. Приспів: Укроп - це ти, укроп - це я,Україна - укропів земля,Укроп всіяний по полю,Бореться за свободу і волю!Укроп - це лагідна мати,Що молиться до світання. Укроп - це батько суворий,Що є патріотом рідного краю!Укроп - це бабуся старенька,Що в'яже панчохи захиснику,Укроп - це дідо сивенький,Збирає вояці сальця й часнику. Приспів. (2)Укроп - це кіборг залізний,Укроп - це козак вольовий,Тікай, враже-сєпар, допоки не пізно,Ховайся, москалю, допоки живий!Укроп голови не схилитьІ навіть вистоїть смерч,Укроп градом накриє,А він всеодно підійме свій меч!Приспів. (2)Укроп - то народ єдиний, |Укроп - то народ міцний, |Укроп ніколи не згине, |Укроп вічно живий! | (2)Приспів. (2)ГАЙДА-МАКИ

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Обговорення кроссенсу за темою уроку. Довідка: Кроссенс – асоціативна головоломка нового покоління. Слово «кроссенс» означає «перетин значень» і придумане за аналогією зі словом «кросворд», яке в перекладі з англійської мови означає «перетин слів». Це асоціативний ланцюжок, що складається з дев'яти картинок. 1 2 34 5 67 8 9 Зображення розташовують так, що кожна картинка має зв'язок із попередньою і наступною, а центральна поєднує за змістом відразу декілька картинок. Завдання того, хто розгадує кроссенс - знайти асоціативний зв'язок між сусідніми (тобто тими, що мають спільний бік) картинками. Зв’язки в головоломці можуть бути і поверхневими, і глибокими.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Орієнтовна розгадка кроссенсу. Рок-культурамузикатекстзакликясність(зрозумілість)національні цінностіУкраїнавійна. ПАТРІОТИЗМ

pptx
Додано
11 червня 2018
Переглядів
16174
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку