Переконання це метод свідомого та організованого впливу на психіку індивіда через звернення до його критичного судження. його використовують для перетворення інформації, котра повідомляється, на систему установок і принципів індивіда,спрямоване на зняття своєрідних фільтрів на шляху інформації до свідомості і почуттів людини.
Зараження Зарження - наймасовіший спосіб інтеграції групової діяльності виникає за значного скупчення людей — на стадіонах, у концертних залах, на карнавалах, мітингах тощо. однією з його ознак є стихійність. Зараження - психологічний вплив на особистість у процесі спілкування і взаємодії, який передає певні настрої, спонуки не через свідомість та інтелект, а через емоційну сферу.
Чутки Це повідомлення, що надходить від однієї або більше осіб, про нічим не підтверджені події. Як правило, вони стосуються важливих для певної соціальної групи чи людини явищ, заторкують актуальні для них потреби та інтереси. Очікування одержати задоволення в інформації є головним мотивом сприймання і відтворення почутого (чутки).
Куріння, зокрема й пасивне, спричиняє такі хвороби: рак ротової порожнини, гортані, стравоходу, трахеї, бронхів, легень, шлунку, нирок, товстої кишки, сечового міхура, шийки матки; серцево-судинної системи; пародонтоз; дихальних шляхів; остеопороз; катаракту і сліпоту; безпліддя, імпотенцію; психічні хвороби.
Режим дня Режим дня - це чіткий розпорядок життя протягом доби, що передбачає чергування неспання і сну, а також раціональну організацію різних видів діяльності. Правильний, відповідний віковим можливостям режим зміцнює здоров'я, забезпечує працездатність, успішне здійснення різноманітної діяльності, охороняє від перевтоми.
Психологічно здорова людина, коли має: 1.Позитивну ідентичність (розвиток самоповаги та поваги для інших). 2.Емоційне благополуччя (самоконтроль,керування стресами,мотивація успіху,гартування волі). 3.Інтелектуальне благополуччя (уміння вчитись,аналіз проблем,ухвалення рішень,критичне і творче мислення). 4.Духовне благополуччя (орієнтування на загальнолюдські цінності,пізнавальні,естетичні,етичні потреби, потребу в самореалізації).