20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація "Деформований текст"

Про матеріал
У презентації містяться деформовані тексти, які спрямовані на: розвиток усного і писемного мовлення школярів; вміння дітей використовувати у своєму мовленні багату, активну, точно вживану лексику, вироблення постійного бажання вчитися пізнавати навколишній світ.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Деформований текст. Підготувала Желізняк Олена Олегівна

Номер слайду 2

Розташуй речення в правильній послідовності, так щоб вийшов текст. Черепаха відчула тепло. Настала весна. Вона вже багато днів не пила і не їла. Тваринка прокинулась і вилізла з нори. Тому вирушила в дорогу..

Номер слайду 3

Летів мимо стриж. Ластівка зліпила гніздо для пташенят. Разом вони вигнали стрижа з гнізда. Побачив гніздо і зайняв його. Вона покликала на допомогу інших ластівок. Ластівка не розгубилася.

Номер слайду 4

Падав дрібний дощ. Був холодний осінній ранок. Діти вирішили взяти тваринку до школи. Та раптом Наталка з Миколкою зупинилися здивовані. Перед ними на стежині сиділо мокре кошеня і нявчало.  

Номер слайду 5

Вони наносили сухого гілля, м'якої трави і вимостили собі гніздо. Незабаром у птахів вивелося п'ятеро малят. Навесні на даху нашої хати оселилися лелеки. Батьки по черзі літали на болото й годували своїх малят. Вони жадібно розкривали дзьобики і просили їсти.

Номер слайду 6

Раптом з яру вискочив вовк. Молодий пастух пас овець.  Це трапилося у гірському селі.  Пастух кинувся на вовка і прогнав його.  Він схопив вівцю.

Номер слайду 7

Птах зупинився біля дівчинки, ніби благав про допомогу. Це трапилося влітку. У лелеки було перебите крило. Марійка збирала лікарські рослини. Раптом вона побачила лелеку. Марійка зрозуміла, що требавіднести птаха до лікарні.

pptx
Додано
25 березня
Переглядів
87
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку