Вносьте у свої уроки загадку. Навчання цікавіше для учнів, коли вони не знають, чого очікувати. Вносьте у свої уроки трохи таємничості. Коли ви вивчаєте якусь тему, давайте дітям на початку уроку невелику підказку. Це допоможе вам внести загадку в процес навчання. Так діти будуть зацікавлено чекати на новий матеріал, щоб розгадати цю загадку.2. Не повторюйте матеріалу підручника
Номер слайду 3
3. Вигадуйте навчальні ігриІ в 5, і в 25 років люди люблять гратися. Ігри – це ще й хороший спосіб зробити урок цікавим. 4. Пов'язуйте матеріал із життєвим досвідом учнів. Коли ви пояснюєте якийсь матеріал, розповідайте і про те, де це застосовується в житті. Так учні краще зрозуміють, навіщо їм вивчати певний предмет.
Номер слайду 4
5. Використовуйте метод «перевернутого навчання»Метод «перевернутого навчання» з'явився в 2012 році і з того часу став популярним серед учителів. Він полягає в тому, що діти вивчають нову інформацію вдома, а в класі обговорюють вивчений матеріал, критично його оцінюють і закріплюють.
Номер слайду 5
6. Почніть урок з подиву. Діти чекають і хочуть чогось незвичайного. Почніть свій урок із подиву — з події, дії, предмета, який може вразити.7. Створіть проблему та позитивну атмосферу. Створіть проблему, запропонуйте те, що змусить задуматися, суперечливе питання, яке і надихне, і спонукає шукати варіанти відповіді.
Номер слайду 6
8. Змінюйте напрямок. На уроці йдемо до однієї мети, і, як ми знаємо, в геометрії найкоротший шлях – це пряма. Але найкоротший не завжди найефективніший і цікавий шлях, іноді краще йти в обхід, зигзагами. Якщо на уроці ви змінюєте види діяльності, переходьте від одного виду завдань до інших: це правильно і раціонально в тому числі і з точки здоров'язбереження.
Номер слайду 7
9. Зв'яжіть свою тему з іншими сферами та науками. Міжпредметність - це не просто модне слово. Це спосіб показати, що все в світі взаємопов'язане, що причинно-наслідкові зв'язки всюди. Це завжди виглядає красиво і ефектно, привертає увагу, зацікавлює, захоплює. Наприклад, фізхвилинка і ви показуєте нову вправу — а може, її щодня робить Білл Гейтс?
Номер слайду 8
10. Мисліть нестандартно і продовжуйте дивувати. Не обов'язково проводити кожен урок по шаблону, щоб він складався з пояснень і конспектування. Плануйте нестандартні форми проведення уроків.