Як можна заощадити? Здається просте питання, проте заощаджуванню треба вчитися і розуміти, які наслідки можуть бути при вірному використанні своїх грошових ресурсів.
Пригадаємо!Шаблоны презентаций с сайта presentation-creation.ru. Що таке фінансові цілі?Фінансові цілі – це цілі, досягнення яких вимагає витрат грошей
Номер слайду 3
Пригадаємо!Шаблоны презентаций с сайта presentation-creation.ru. Які фінансові цілі можна досягнути легко?Досягнення яких фінансових цілей вимагає значно більшої кількості часу і витрат?
Номер слайду 4
Довгострокових фінансових цілей можна досягти за допомогою заощаджень й інвестицій
Номер слайду 5
Заощадження. Шаблоны презентаций с сайта presentation-creation.ru. Заощадження – це відкладання грошей зараз, щоб використати їх у майбутньому. Заощаджувати можна з різною метою!
Номер слайду 6
Мета заощадження
Номер слайду 7
Чи знали ви? Заощадження ще називають “відстроченим задоволенням”
Номер слайду 8
Чи знали ви? Заощадження пов’язані з добробутом, причому не лише фінансовим, а й психологічним
Номер слайду 9
Питання для обговорення. Що, на вашу думку, краще: витрачати одразу отримані гроші чи зберігати їх і витратити пізніше?
Номер слайду 10
Основні способи отримання грошей1 Отримати від інших людей2 Продати власні речі, які вам не надто потрібні3 Заробити. Чим більші у вас трудові надходження, тим більше грошей можна заощаджувати. Шаблоны презентаций с сайта presentation-creation.ru. Зменшити власні витрати на речі чи послуги41
Номер слайду 11
Практичні поради, які допоможуть вам менше витрачати. Порівнюйте ціни на різні товари та на один і той самий товар у різних магазинах. Це можна зробити як фізично (відвідавши магазин), так і онлайн (за допомогою веб-сайтів, де є можливість порівняння цін у різних магазинах)
Номер слайду 12
Практичні поради, які допоможуть вам менше витрачати. Використовуйте купони на знижку чи дисконтні картки. Використовуйте послуги кешбеку. Перевірте, чи є дешевші альтернативи вашим витратам
Номер слайду 13
Чи знали ви?Якщо ви щодня купуєте якусь дрібничку (солодощі, напої тощо) за 10 грн., то відмовившись від цього, ви можете зберегти 3 650 грн за рік або 18 250 грн за п’ять років. Це показує, на скільки відмова від дрібних, але регулярних, витрат допомагає зберегти суттєві суми грошей. У народі кажуть: “Копійка гривню береже!”