1 / 11 Романтизація психічних розладів серед молодих людей та підлітків
Номер слайду 2
Об'єкт та предмет дослідження2 / 11 Об'єкт - учні старшої школи. Предмет - процес романтизації психічних розладів, рівень агресивності у відносинах між підлітками та розвиток депресивного стану.
Номер слайду 3
Мета роботи. Мета: за допомогою психологічних методик виявити здатність підлітків романтизувати психічні хвороби, людей, події. Визначити, чи властивий для них прояв агресивность у відносинах з іншими та діагностувати рівень розвитку депресивного стану.
Номер слайду 4
Завдання4 / 11описати поняття психічного розладу, йогов иди та основні ознаки;ознайомитися з історіями людей, що мають психічні розлади;за допомогою методики Бека визначити стан депресивності у старшокласників, методики Асінгера – наявність агресивності у відносинах між підлітками та власнорозробленої методики – схильність романтизувати у підлітків; розробити план проведення години психолога в 9-10 класах для зниження рівня агресивності та проведення профілактичної роботи (спільно з шкільним психологом).
Номер слайду 5
Наукова новизна та теоретичне значення5 / 11 Полягає у висвітленні теми романтизації психічних розладів, так як тема досить актуальна і не досліджена. Також ми розробили власну методику визначення схильності до романтизації.
Номер слайду 6
Фактори що впливають на розвиток психічних захворювань: Більша самостійність;Вимоги однолітків;Сексуальна ідентичність;Розширення доступу до технологій.
Номер слайду 7
Що таке психічний розлад???Психічний розлад - це змінений психологічний стан людини з нормального на деструктивний.
Номер слайду 8
Види психічних розладів. Екзогенні - зовнішні фактори впливу на стан організму людини. Ендогенні - іманентні причини прояву психологічного загострення.
Номер слайду 9
Типи психічних розладів. Маніакально- депресивний психоз;Фобії;Шизофренія;Селфі.
Здатність романтизувати12 / 1157%28%15% Адекватна Середня Надмірна Власний опитувальник
Номер слайду 13
Оцінка агресивності А. Асінгера. Адекватна АгресивніМиролюбиві68%18%14%
Номер слайду 14
Оцінка депресивності А. Бека14 / 11●62%29%9%Немає депресіїСубдепресія. Депресія
Номер слайду 15
15 / 11 Якщо Вам сьогодні сумно – це не значить, що у Вас дипресія. Це не одяг, який Ви можете одягнути сьогодні та зняти завтра. Психіатричний діагноз не робить людину індивідуальним, чи особливим.