21 квітня о 15:00Вебінар: Як організувати дистанційний урок «на 12 балів»

Презентація до проекту "Використання ІКТ нам уроках математики"

Про матеріал

Презентація до проекту «Використання інформаційних технологій на уроках математики,як засіб формування інноваційної особистості підвищують пізнавальний інтерес, а також інтерес до вивчення предмету.

Мета проекту: обґрунтувати доцільність використання інформаційних технологій на уроках математики; розширити межі творчої діяльності вчителя та учнів; усвідомити можливості ефективного застосування комп'ютерних технологій, спонукати учнів до самостійної дослідницької діяльності.

Анотація: в даній роботі представлений досвід роботи з використанням інформаційних технологій на уроках математики, а також дослідження - як інформаційні технології впливають на розвиток творчих здібностей, підвищують пізнавальний інтерес, а також інтерес до вивчення предмету.

Мета проекту: обґрунтувати доцільність використання інформаційних технологій на уроках математики; розширити межі творчої діяльності вчителя та учнів; усвідомити можливості ефективного застосування комп'ютерних технологій, спонукати учнів до самостійної дослідницької діяльності.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

«Використання інформаційних технологій на уроках математики, як засіб формування інноваційної особистості» Бовкун Ю.С.

Номер слайду 2

Мета : обґрунтувати доцільність використання інформаційних технологій на уроках математики; розширити межі творчої діяльності вчителя та учнів; усвідомити можливості ефективного застосування комп’ютерних технологій; спонукати учнів до самостійної дослідницької діяльності .

Номер слайду 3

Сучасний вчитель самоосвіта креативність гуманність мобільність компетентність нестандартність досвід У професіоналізмі – дія! Тільки успішний вчитель може виховати успішного учня, гідного випускника школи.

Номер слайду 4

Головна мета педагогічної діяльності: - технологізація педагогічних процесів шляхом впровадження новітніх технологій, методик, сучасних інформаційних засобів навчання; - впровадження особистісно-орієнтованого навчання шляхом застосування педагогічних інновацій; - підвищення якості знань учнів; - підвищення вихованості учнів.

Номер слайду 5

Інформаційна технологія спосіб і засоби збору, обробки і передачі інформації для отримання нових відомостей про об'єкт, що вивчається сукупність знань про способи і засоби роботи з інформаційними ресурсами

Номер слайду 6

Вчитель Учень інформація Всі педагогічні технології є інформаційними

Номер слайду 7

Інформаційна технологія навчання – це педагогічна технологія, що застосовує спеціальні способи, програмні і технічні засоби для роботи з інформацією

Номер слайду 8

На уроках використовую:

Номер слайду 9

Основна мета електронного підручника – активізувати пізнавальну діяльність учнів; підсилити самостійність в оволодінні знаннями, уміннями і навичками, підсилити мотивацію і інтерес до навчання і, тим самим, поліпшити навчальні досягнення

Номер слайду 10

Електронні навчальні посібники можна застосовувати на різних етапах уроку : Перевірка домашнього завдання; Активізація пізнавальної діяльності; Сприйняття і усвідомлення нового матеріалу; Формування умінь і навичок; Підсумки уроку; Домашнє завдання; Поточне тестування

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Результати КР І семестр Результати КР ІІ семестр

Номер слайду 13

Моніторинг навчальних досягнень

Номер слайду 14

Творчі роботи учнів

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Участь у конкурсах КЕНГУРУ 2013 ОЛІМПУС 2013 3 3 2 11 7 2 9 2 3 3 К-ть 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 Клас 3 4 2 К-ть 8 5 4 Клас

Номер слайду 17

Запитання : Чи подобаються тобі уроки математики? Чи подобається тобі викладання математики? Чи подобаються тобі уроки математики з використанням комп’ютера? Чи подобається тобі виконувати творчі завдання? Чи може комп’ютер перетворитися на доброго помічника?

Номер слайду 18

Результати анкетування

Номер слайду 19

Систематичне використання ПК на уроці сприяє наступному: - підвищенню рівня використання наочності на уроці; - покращенню продуктивності уроку; -  встановленню міжпредметних зв'язків з інформатикою та іншими науками; - організації проектної діяльності учнів щодо створення навчальних програм та електронних посібників з курсу під керуванням учителів інформатики та математики; - логічності подавання навчального матеріалу, що позитивно позначається на рівні знань учнів; - зміні на краще взаємин з  учнями, далекими від математики, особливо тими, які із захопленням ставляться до ПК; - зміні ставлення школярів до ПК як до захоплюючої іграшки; - сприйманню його, як універсального інструмента для роботи в будь-якій галузі людської діяльності.

Номер слайду 20

Тільки володіння вчителем сучасними технологіями може сприяти особовому розвитку учнів.

ppt
Пов’язані теми
Математика, Інші матеріали
Додано
2 травня 2018
Переглядів
888
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку