презентація до проекту з природознавства в 1 класі «Бджола працює не лише для себе, а й для людей»

Про матеріал
Мета, завдання дослідницької роботи 1. Ознайомитись з різноманітністю продуктів бджільництва, та їх застосуванням. 2. Ознайомитись з медоносними рослинами Одещини. 3. Охарактеризувати сорти меду , їх особливості та зберігання. 4. Розвивати в учнів бажання та любов до дослідницької роботи. 5. Виховувати любов до рідної землі, краю, формувати почуття патріотичності, естетики, та збереження давніх традицій нашого народу. Об’єкт дослідження: мед пасічників Болградського району.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІПроектз природознавства в 1-А класі«Бджола працює не лише для себе, а й для людей»Роботу виконали: Пармаков Іван. Бугай Ждана. Дякова Ксенія. Клімбіщук Аліса. Учні 1- А класу. Болградського ліцею №2 Керівник: Пармакова Марина Дмитрівна. Вчитель початкових класів 2023

Номер слайду 2

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕУ світі налічується близько 20 тис. видів бджіл. Бджоли з'явилися 40 мільйонів років тому. Медоносна бджола махає крилами зі швидкістю 11400 разів на хвилину. Для того щоб поглинути нектар рослин у бджоли є довгий хоботок . Завдяки особливій будові ротового апарату, зібраний нектар надходить в зоб. Згодом утворюється мед – солодкий в’язкий продукт.

Номер слайду 3

Бджола вмієпрацюватилікуватизбирати нектарвиробляти медтанцювати

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Розподіл обов'язків у бджолиній сім'їМОЛОДІ БДЖОЛИчистять гніздаприбирають

Номер слайду 7

Розподіл обов'язків у бджолиній сім'їСТАРШІ БДЖОЛИгодують личинокбудують стільникизахищають вуликзбирають корм

Номер слайду 8

Розподіл обов'язків у бджолиній сім'їСТАРІ БДЖОЛИносять до вуликаводу

Номер слайду 9

Розподіл обов'язків у бджолиній сім'їМАТКАВІДКЛАДАЄЯЙЦЯ

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Продукти бджільництва. Бджоли виготовляють багато продуктів, серед них такі: медпрополісвіскматочне молочкобджолина отрутапилокпергазабруспідмор

Номер слайду 13

Види меду. Соняшниковий мед. Світло-жовтого кольору, має слабкий квітковий запах, терпкий солодкий смак, швидко кристалізується, тому його не рекомендується залишати для зимівлі бджіл. Гречаний мед Гречаний мед, за кольором може бути від темно-жовтого, до темно-коричневого кольору, з невеликим червонуватим відтінком.    Акацієвий мед. Акацієвий мед - один з найцінніших сортів меду. акацієвий мед, зібраний з жовтої акації, має світло-жовтий колір, а мед з білої акації – практично безбарвний. 

Номер слайду 14

Липовий мед. Липовий мед –  це один з найцінніших сортів меду. Цей мед прозорий, світло-жовтого, світло-бурштинового кольору, іноді з червонуватим відтінком, у нього чудовий незрівнянний аромат і прекрасний, сильний, інтенсивний смак. Мед із софори Мед із софори має білий колір та приємний смак. Його використовують у їжу та для лікувальних цілей. Користь та шкода цього продукту – об’єкти уваги народної та традиційної медицини. Ріпаковий мед. Ріпаковий мед – білуватого кольру з жовтувато-зеленуватим відтінком, приємного аромату і на смак дуже солодкий. Мед дуже густий, швидко кристалізується .

Номер слайду 15

Це цікаво. Сім'я медоносних бджіл складається зкількох тисяч бджіл. Бджола літає краще, ніж літаки. Бджоли легко визначають час доби, завжди повертаються у вулик у певний час. Якщо одна бджілка знайшла нове нектарне поле, то вона про це повідомляє інших « танком». Бджола може відлетіти від вулика майже на 8 км і безпомилково знайти дорогу назад.

Номер слайду 16

РАЗОМ ІЗ БДЖІЛКОЮБАЖАЄМО ВАМ ЗДОРОВ’Я ТА УСПІХІВ!

pptx
Пов’язані теми
Я досліджую світ, 1 клас, Презентації
НУШ
Додано
19 червня
Переглядів
79
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку