2. Метод «Мікрофон» Вчитель. Діти, чи сподобалась вам мандрівка по Казковому місту? (відповіді учнів) Тоді продовжіть речення: Я ЛЮБЛЮ КАЗКУ ТОМУ, ЩО…. А як ви гадаєте, чи є вік у казки? Давайте запитаємо про це унаших гостей.(діти беруть інтерв’ю у присутніх гостей) VІІ. Домашнє завдання (диференційоване) для учнів з високим рівнем знань: поділити текст на частини, скласти план; з достатнім рівнем знань: придумати діалог з одним із героїв казки; середнім рівнем знань: навчитись виразно читати казку. Ось закінчився урок, І дзвенить для вас дзвінок! Працювали добре друзі, Відпочиньте по заслузі! Шановні гості! Спасибі, що знайшли час, Прийшли до нас. Якщо ваша ласка, То приходьте до нас ще будь ласка.
Робота над вивченням нового матеріалу. Створення проблемної ситуації. Як ви розумієте ці словосполучення: - Лежить, як мертва - Побідкався-побідкався… Щоб відповісти на дані запитання, ми будемо працювати над змістом російської народної казки «Лисичка». 1. Слухання казки (робота юних дикторів). 2. Словникова робота попоїсти потихеньку подарунок комір підійшла викидала підґїхав не ворухнеться
Гра «Редактори» Римування. Казок країна... (золота, велика, чарівна) У гості й вас чека... (він, воно, вона) Отож часу... (не зволікайте, не гайте, не шукайте) У подорож... (вирушайте, рушайте, ідіть) Поділи текст на речення Наловив він риби і везе додому побачила його лисичка і схотілося їй риби попоїсти забігла вона вперед, лягла на дорозі і лежить як мертва.