навчальна: ДОПОМОГТИ УЧНЯМ ГЛИБШЕ УСВІДОМИТИ ІДЕЙНО-ХУДОЖНІЙ ЗМІСТ КАЗКИ, ВИЗНАЧАТИ МОРАЛЬНО-ЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ТВОРУ, ОЦІНЮВАТИ ВЧИНКИ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ, РОЗРІЗНЯТИ ДОБРО І ЗЛО; СПОНУКАТИ ДО НАПИСАННЯ ПРОДОВЖЕННЯ КАЗКИ;ЗБИРАТИ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ І ПРЕЗЕНТУВАТИ У ПРОЕКТАХ; розвивальна: розвивати творчу уяву, артистичні здібності, культуру мовлення; виховна: виховувати почуття відповідальності за власні вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети.
“ Знаєш, що це за країна? Звичайно, не знаєш!- поспіхом відповів Недоладько. Тут живуть усі доведені до ладу справи!...” “А ти знаєш, чому я боюся свого Першого Недорадника? Бо він зазіхає на мою корону! – плаксиво сказав Недороль Десятий. – Мене рятує тільки те, що у нього немає рук”. “Цікаво, чи всі бажання тут виконуються?- голосно промовила Аля. Їй дуже захотілося сметани” “Інструкція №12. Як перенестисядо країни Недоладії. Рівно о 16 годині, коли хвилинна стрілка затулить годину, стати перед годинником…”
навчальна: продовжити роботу над казкою; визначати морально-етичні проблеми твору; оцінювати вчинки казкових героїв, розрізняти добро і зло; збирати потрібну інформацію і презентувати у проектах; розвивальна: розвивати творчу уяву, артистичні здібності, культуру мовлення; виховна: виховувати почуття відповідальності за власні вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети.
– На сьогоднішньому уроці для мене найбільшим відкриттям було… . – Інформація, отримана на уроці, дозволяє зробити висновок… . – Сьогодні я дізнався…; навчився…; зрозумів…; змінив погляд на…; мені сподобалось... . – На уроці мені було… . – Удома я розповім батькам (сестрі, брату) про...