Презентація до уроку мистецтва у 9 класі ,,10 найкращих музеїв світу,,

Про матеріал
Презентація до уроку мистецтва у 9 класі ,,10 найкращих музеїв світу,, створена за матеріалами сайту TripMyDream. Відео додавайте за на власний розсуд.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

10 НАЙКРАЩИХ МУЗЕЇВ СВІТУ, ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ. Мистецтво 9 клас

Номер слайду 2

Не важливо, любите ви мистецтво чи ні, вважаєте себе культурною та освіченою або просто допитливою людиною, важливо те, що у світі є місця, де завжди можна доторкнутися до прекрасного, вдихнути повітря геніальності, заглянути в душу неперевершеним майстрам мистецтва.

Номер слайду 3

Рейксмюсеум, Амстердам

Номер слайду 4

Найбільший і найвідвідуваніший музей Нідерландів відчинив свої двері на початку XIX століття і став «домівкою» для понад 8000 експонатів. Тут зберігаються картини відомих голландців: Рембрандта, Вермеєра, Халса, Хоха, Стена, ван дер Гельста, ван Скорела і багатьох інших. Крім гідної колекції цього музею, сама будівля теж виступає об'єктом архітектурного надбання.

Номер слайду 5

Національний археологічний музей, Афіни

Номер слайду 6

Для того щоб більше дізнатися про античну культуру, обов'язково потрібно відвідати Національний археологічний музей в Афінах. Тут зібрана грандіозна колекція грецьких артефактів, які відображають історію, побут і культуру стародавніх греків. Якщо туристи вважають Акрополіс дивом, то Національний археологічний музей навіть кращий за Акрополіс! Само собою, одного дня замало, щоб побачити всі багатства музею.

Номер слайду 7

Музейний комплекс Ватикану, Ватикан

Номер слайду 8

На рідкість гармонійне поєднання історії та релігії зробило цей комплекс місцем паломництва понад 4 мільйонів туристів з усього світу щороку. Звичайно, будівлі комплексу вражають своєю красою, але кількість предметів мистецтва ще більше дивує відвідувачів. Найбільшу спадщину залишила епоха Ренесансу, особливо генії — Мікеланджело і Рафаель.

Номер слайду 9

Музей Прадо, Мадрид

Номер слайду 10

Якщо ви опинилися в столиці Іспанії, то обов'язково відвідайте музей Прадо. Тут зберігається одна з найбільших колекцій європейського мистецтва (у тому числі найбільша — іспанських художників). Цей факт автоматично підвищує значимість музею в очах будь-якого туриста. Босх, Веласкес, Гойя, Мурільйо, Ель Греко, Боттічеллі, Тіціан — кожен з нас хоча б раз у житті чув ці імена.

Номер слайду 11

Метрополітен-музей, Нью-Йорк

Номер слайду 12

Щороку близько 5 мільйонів туристів прагне побачити дивовижне зібрання світових артефактів в одному місці — музеї Метрополітен у Нью-Йорку. Його гордістю є колекція предметів мистецтва з усіх куточків світу: Європи, Північної Африки, Близького і Далекого Сходу, Центральної Америки тощо.

Номер слайду 13

Ермітаж, Санкт-Петербург

Номер слайду 14

У другій половині XVIII століття імператриця Катерина виконала свою важливу «місію» — відкрила чудовий музей Ермітаж, який зберігає секрети всієї історії Російської імперії (і не тільки). Тут знаходиться найбільша колекція картин у світі! Не один день потрібен для того, щоб роздивитися всі експонати, зупиняючись хоча б на секунду біля кожного.

Номер слайду 15

Музеї Смітсонівського інституту, Вашингтон

Номер слайду 16

У столиці США знаходиться комплекс із 17 музеїв, які об'єднані під началом Смітсонівського інституту. Найвідоміші — це Національний музей природної історії, Національний музей американських індіанців, Національний музей повітроплавання та астронавтики та інші. Загальна відвідуваність всієї мережі — близько 25 мільйонів осіб на рік!

Номер слайду 17

Британський музей, Лондон

Номер слайду 18

Головний музей всього Сполученого Королівства став осередком культурних цінностей не тільки Британських островів, але і всіх країн колишньої імперії. Що здивує мандрівника, так це безкоштовний вхід у музей, де ви будете вражені кількістю чудових полотен та інших культурних артефактів.

Номер слайду 19

Лувр, Париж

Номер слайду 20

Черги в Лувр обчислюються не метрами, а кілометрами — це і є найкрасномовніше підтвердження його крутості! Заради тільки однієї можливості побачити картину «Джоконда» варто відвідати цей музей. Експонати музею тематично розподілені за кількома експозиціями: Стародавній Схід, Давній Єгипет, Давні Греція, Етрурія та Рим, Мистецтво ісламу, Скульптури, Предмети мистецтва, Образотворче мистецтво, Графічне мистецтво. За рік музей приймає фантастичні 10 мільйонів відвідувачів.

Номер слайду 21

Єгипетський музей, Каїр

Номер слайду 22

На африканському континенті ви не знайдете більш величного музею, ніж Каїрський. Це по-справжньому культурна брила регіонального та світового масштабу. Цікаво те, що багато його експонатів прикрашають колекції інших музеїв, у тому числі з нашого топу! Тут ви зможете заглибитися в історію Стародавнього Єгипту, дізнатися про найзагадковіші предмети, які зберігалися в пірамідах.

Номер слайду 23

https://tripmydream.ua/blog/podborki/10-kraschih-myzegiv-svity-jaki-varto-vidvidati. Рейтинг був складений із посиланням на авторитетні думки таких видань, як National Geographic, CNN, UCity. Guides, Trip. Advisor та інші.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Судавцова Світлана Володимирівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Балко Лідія
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
2 квітня 2019
Переглядів
584
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку