Наша дума, наша пісня. Не вмре, не загине. От де, люди, наша слава,Слава України! –Т. Г. Шевченко
Номер слайду 3
О пісне вкраїнська! Дзвінка, невмируща,Ти мука і радість, ти гнів і любов. Наснага твоя, чарівна і живуща,Ввійшла в нашу душу, ввійшла в нашу кров. Р. Братунь
Номер слайду 4
{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}Питання такні1. До календарно-обрядових пісень належать пісні про кохання і колискові. 2. Пісні весняного циклу – це русальні, купальські та жниварські. 3. Однаковий початок рядків у піснях називається анафорою. 4. «Кривий танець» – це веснянка. 5. Пісня «Ой весна, весна – днем красна» побудована у формі монологу. 6. На весну припадають найкрасивіші та найулюбленіші народні свята – Різдво, Водохреща. 7. Рефрен – повторення однакових слів або виразів 8. Веснянки стали традиційними для Зелених свят і Великодня після прийняття християнства. Гра «Так або ні». Підтвердіть чи спростуйте подані тези.
Номер слайду 5
{5 C22544 A-7 EE6-4342-B048-85 BDC9 FD1 C3 A}Питання такні1. До календарно-обрядових пісень належать пісні про кохання і колискові. +2. Пісні весняного циклу – це русальні, купальські та жниварські. +3. Однаковий початок рядків у піснях називається анафорою. + 4. «Кривий танець» – це веснянка. + 5. Пісня «Ой весна, весна – днем красна» побудована у формі монологу. +6. На весну припадають найкрасивіші та найулюбленіші народні свята – Різдво, Водохреща. +7. Рефрен – повторення однакових слів або виразів + 8. Веснянки стали традиційними для Зелених свят і Великодня після прийняття християнства. +Гра «Так або ні». Підтвердіть чи спростуйте подані тези.
Номер слайду 6
Сайт http://linda6035.ucoz.ru/ 1. Чи цікаво було працювати самостійно? 2. Що викликало труднощі? 3. Дослідження якої групи сподобалось найбільше? 4. На вашу думку, групи впоралися із завданням?
Номер слайду 7
Домашнє завдання. Повторити відомості про вивчені пісні та підготуватися до контрольної роботи