Перше лютого. Класна робота. Олександр Олесь «Микита Кожум’яка» Добро і зло в драмі – казці. Ознаки драматичного твору, його будова.
Номер слайду 2
ТАК - НІ
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Теорія літератури. Драматичний твір – це твір, у якому життя подається переважно через розмови, вчинки та дії героїв і призначений для постановки на сцені
Номер слайду 5
Гра «Шукачі скарбів» Знайти у творі І варіант ремарки, ІІ варіант репліки.
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Установіть події у правильному порядку1. Перемога Микити над Змієм. 2. Нарада князя з воєводами. 3. Сум князя та княгині з приводу того, що доведеться віддавати власну дочку Змієві. 4. Прихід до Микити Кожум'яки дідів. 5. Прихід до князя діда. 6. Прохання дітей про допомогу. 7. Битва зі Змієм.
Номер слайду 8
Юні мовознавці
Номер слайду 9
Робота з таблицею. Герої драми – казки Олександра Олеся «Микита Кожем’яка»{3 C2 FFA5 D-87 B4-456 A-9821-1 D502468 CF0 F}Головні героїДругорядні герої Позитивні герої (носії добра)Негативні герої (уособлюють зло)Ті, хто вірив у перемогу. Ті, хто не вірив у перемогу
Номер слайду 10
Робота з таблицею Герої драми-казки О. Олеся «Микита Кожум’яка»{D113 A9 D2-9 D6 B-4929-AA2 D-F23 B5 EE8 CBE7}Головні героїДругорядні героїМикита Кожум’яка Батько, Князь, Княгиня, Князівна, Дівчина, 2-й Воєвода. Позитивні герої (носії добра)Негативні герої (уособлюють зло)Микита Кожум’яка, Батько, Князь, Княгиня, Князівна, Дівчина, 2-й Воєвода. Змій, Воєводи, котрі зневірилися, готові підкоритися ЗмієвіТі, хто вірив у перемогу. Ті, хто не вірив у перемогу. Микита Кожум’яка, Батько, Князь, 2-й Воєвода1-й Воєвода, Князівна та ін.
Номер слайду 11
Рольова гра «Ти оратор»Завдання: Прочитати речення з певними інтонаціями: Спочатку із захопленням, потім з осудом (Ну і богатир!)Із захватом, із розчаруванням (Оце так козак!)Зачудовано, із зневагою (Яка красуня!)