Презентація розроблена з метою розширення поняття про звірів, птахів, комах; вчитись розрізняти тварин цих груп; формувати вміння визначати істотні ознаки тварин., щоб наочно продемонструвати учням різноманітність їх у природі, пояснити які бувають їх групи.
Риби. Риби — холоднокровні тварини. Органи дихання риб — зябра. Відділи тіло риб - голова, тулуб, хвіст - плавно переходять один в одного. Плавають риби за рахунок бічних хвилеподібних ліній тіла. Очі у риб пристосовані до того, щоб бачити на близькій відстані. Найбільша у світі риба китова акула.
Земноводні - їхнє тіло вкрите м'якою, слизькою ,вологою шкірою. Воно складається з голови, шиї, тулуба, передніх і задніх ніг. У деяких є хвіст. Якщо шкіра пересохне, тварина загине. Усі земноводні дихають киснем з повітря. Вони не можуть довго перебувати під водою. Тому частину життя земноводні проводять на суші, а частину — у воді.
Плазуни. Тіло плазунів укрите сухими лусочками. У черепах ці лусочки зрослися й утворили міцний панцир. Тіло складається з голови, тулуба, хвоста. На відміну від земноводних, вони мають чітко виражену шию. Живуть ці тварини повсюди, немає їх лише там, де дуже холодно. Відомо близько 6 тис. сучасних видів плазунів які поширені на всіх континентах.
Птахи. Тіло птахів покрите пір’ям, що виконує в основному три функції: забезпечує теплоізоляцію; забезпечує обтичність тіла; утворює несучі площини. Птахи мають важливе значення в природі, оскільки заселяють усі ландшафти. Кістки скелета у птахів наповнені повітрям, і це полегшує масу птахів у польоті.
Звірі або СсавціХарактерні ознаки ссавців: теплокровні, тіло покрите волосяним покривом, живородні, дитинчат вигодовують молоком. Форма тіла у ссавців різноманітна і пристосована до навколишнього середовища. Ссавці можуть видавати різноманітні звуки. Вони розрізняють кольори, форми предметів та їхніх частин, а також рухи, позу, міміку.