Вода обвинувачується в тому, що вона: своєю діяльністю руйнує матінку-планету, утворюючи яри, печери, пустелі; заливає посіви сільськогосподарських культур; розчиняючи в собі величезну кількість речовин, стає непридатною для використання. під час сильних штормів забрала тисячі людських життів, зруйнувала багато міст; разом з киснем повітря руйнує залізо, перетворює його на іржу, таким чином пошкоджує корпуси кораблів, водопостачальні й каналізаційні труби, мости, гідроспоруди тощо; поводиться аномально по відношенню до інших подібних на неї за будовою речовин.
Чи має вода пам’ять? Японський учений М.Емото (2002р) зумів візуалізувати розташування молекул води у кластерах заморожуванням води за допомогою різних видів впливу. Кристали замерзлої води вишиковуються певним чином. Лід “пам’ятає” передісторію рідкої фази, яка піддавалася впливу. Емото проводить експеримент, у якому впливає на воду різними частотами. Цікавим є той факт, що чим більша частота, тим чіткішими є картини, що утворюються. Це вказує на те, що вода різним чином реагує при різних впливах. При цьому утворюються кристалики льоду різної форми.
Інформація, яку несе з собою вода Через форми кристалів можна дізнатися, яку інформацію несе з собою вода. Будь яка класична музика, призводить до утворення правильно сформованих кристалів з чітко вираженими рисами. На противагу цьому, вода, на яку діяла агресивна музика утворювала кристали неправильної форми.
На одного міського жителя планети витрачається щодоби понад 100 л, а з урахуванням потреб промисловості – 600 л. для добування однієї тонни нафти потрібно 10 м3 води для виробництва однієї тонни скла – 20м3 паперу – 300 м3 нітратних добрив – 600 м3 віскози – 1200 м3 чавуну – 200 м3. щоб виростити одну рослину соняшника, потрібно 200 – 250 л тонну зерна пшениці - 1500 м3 рису – 4000 м3 бавовни – 1000 м3 води.