29 вересня о 18:00Вебінар: Крок уперед чи стоїмо на місці: реалії роботи вчителя початкової школи

Презентація "Допоможи птахам узимку"

Про матеріал
Дана презентація розкаже дітям про те, чим можна взимку годувати птахів та які прості годівнички можна зробити.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Допоможи птахам узимку

Номер слайду 2

Синиця. У годівницю їм можна сміливо підкладати: *Несмажене насіння * Хлібні крихти * Несолоне сало * Вершкове масло * Натерте на тертці варене яйце *Порізане дрібними шматочками яблуко * Порізане дрібними шматочками яблуко. Джере: https://dovidka.biz.ua/shho-yidyat-sinichki-vzimku/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua У годівницю їм можна сміливо підкладати: несмажене насіння хлібні крихти, несолоне сало, вершкове масло, натерте на тертці варене яйце, порізане дрібними шматочками яблуко.

Номер слайду 3

Горобець. Якщо їм пощастить, вони можуть поласувати зимовими ягодами і збереженими насінням. З задоволенням пернаті поглинають пшоно, соняшникове насіння, висушені ягоди. Готову кашу, що залишилася від сніданку, також можна запропонувати горобцям.

Номер слайду 4

Ворона. Ворон рятує всеїдність і винахідливість. Наприклад, відшукавши суху скоринку хліба, вона не стане її клювати в сухому вигляді, обов`язково знайде калюжку і розмочить. Знайшовши щось їстівне, ухитриться розпакувати і добути його.

Номер слайду 5

Сорока Сорока їсть усе. Вона не боїться щось вкрасти у людей. Крім того, вона із задоволенням їсть різні фрукти, ягоди та зерно. . Якщо сороці пощастило і вона вхопила велику здобич, то вона притримує однією лапою жертву, а дзьобом розкльовує її тіло.

Номер слайду 6

Галка Галка полюбляє зерно,горох, жолуді, різноманітні ягоди. Із задоволенням поїдає харчові відходи. На міських околицях галки шукають ласі шматки на звалищах. Коли їжі є в надлишку, птахи роблять запаси і ховають їх зазвичай під корінням дерев і листям. У погану погоду, коли не вдається здобути який-небудь корм, галки користуються запасами зі своїх комор. 

Номер слайду 7

Голуб Можна давати голубам пшеницю, ячмінь, вівсяну крупу, кукурудзу, просо, гречку, насіння соняшника. Не можна давати чорний хліб і надмірну кількість соняшникового насінння.

Номер слайду 8

Дятел Зазвичай дятли харчуються комахами, ягодами і насінням, але взимку їхній раціон значно звужується. Їх рятує насіння ялинових і соснових шишок. І попри невелику кількість їжі, дятли є дуже щедрими птахами і з легкістю можуть поділитися їжею з іншими пернатими.

Номер слайду 9

Ось такі годівнички можна зробити із підручного матеріалу

Номер слайду 10

Ось і перші гості!

pptx
Додано
24 лютого 2019
Переглядів
461
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку