20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація "Друга світова війна у європейській поезії. К.Галчинський ("Лист з полону", "Пісня про солдатів з Вестерплятте"), А. Маргул-Шпербер ("Про назву концтабору Бухенвальд")

Про матеріал
Презентація до уроку зарубіжної літератури в 7 класі за темою "Друга світова війна у європейській поезії. К.Галчинський ("Лист з полону", "Пісня про солдатів з Вестерплятте"), А. Маргул-Шпербер ("Про назву концтабору Бухенвальд")
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Друга світова війна у європейській поезії (Константи Ільдефонс Галчинський “Лист з полону”, “Пісня про солдатів Вестерплятте”. Альфред Маргул-Шпербер«Про назву концтабору Бухенвальд»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Константи Ільдефонс Галчинський

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Могила К. Галчинського

Номер слайду 6

 Епі́фора (грец. epiphorá — перенесення, повторення) — стилістична фігура, протилежна анафорі, повторення однакових слів, звукових сполучень, словосполучень наприкінці віршових рядків, строф у великих поетичних творах (в романі у віршах), фраз — у прозі чи драмі.

Номер слайду 7

Пам’ятник захисникам Вестерплятте в м. Гданську, Польща

Номер слайду 8

Альфред Маргул - Шперпер

Номер слайду 9

Робота в групах. I група – скласти цитатний план. Визначте мікротеми поезії , запишіть їх у вигляді цитатного плану. II група – визначити тему, ідею і жанр поезіїIII група – скласти план

Номер слайду 10

Наталія та Константи Галчинські

Номер слайду 11

Номер слайду 12

  Домашнє задання:вивчити одну із поезій напам’ять;на основі прочитаних поезій і почутого на уроці написати твір «Ми хочемо жити без війни».

pptx
Додав(-ла)
Фещук Лариса
Додано
22 березня
Переглядів
80
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку