Ознайомлення учнів з поняттями “дзвінкі” та “глухі” звуки; показати залежність лексичного значення слів від зміни звуків; розвивати фонематичний слух, звя'зне мовлення; виховувати почуття гордості за досягнення людства.
Мета: ознайомити учнів з поняттями “дзвінкі” та “глухі” звуки, показати залежність лексичного значення слів від зміни звуків; розвивати фонематичний слух, звя'зне мовлення; виховувати почуття гордості за досягнення людства.
ЯКИМИ ПОВИННІ БУТИ УЧНІ НА УРОЦІ?УРОКВАЖНИМИОЗУМНИМИРГАНІЗОВАНИМИМІТЛИВИМИstyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.typestyle.colorfillcolorfill.type
Номер слайду 5
Які пори року ви бачите?Сідають ті діти, які народилися в різні пори року, згідно календаря
Номер слайду 6
З допомогою чого ви зрозуміли моє прохання?ЗА ДОПОМОГОЮ УСНОГО МОВЛЕННЯПИСЕМНЕ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ПІЗНІШЕНЕСТОР ЛІТОПИСЕЦЬstyle.colorfillcolorfill.type
Номер слайду 7
КРАСИВО І ВІРНО ПИШЕМО,ЧІТКО РОЗМОВЛЯЄМО, МОВУ СВОЮ РОЗВИВАЄМОМовленнєва розминка:
Номер слайду 8
КАЛІГРАФІЧНА ХВИЛИНКАПишемо букву К та слова: комос, космонавт, ракета
Золоте правило: Дзвінкі приголосні в кінці слів та складів вимовляються дзвінко. Лебідь, голуб, ластівка.
Номер слайду 20
РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ
Номер слайду 21
Підсумок уроку: Доповни речення: Дзвінкі приголосні утворюються за допомогою….. Глухі приголосні утворюються за допомогою…..
Номер слайду 22
А тепер візьміть у ліву долоньку, вона ближче до серця, ті знання, які у вас є. У праву – ті знання, які отримали сьогодні. З'єднайте їх і покладіть їх до душі. І пам'ятайте, за добро платять добром. Залишайтесь добрими, ніжними до самих себе і до всіх, хто вас оточує.