Перевірка домашнього завдання Тести за текстом твору https://forms.gle/mUz5QJRfrMsWDs877
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Різдво – світле й радісне свято
Номер слайду 6
«Радуйся! Ой, земле, радуйся!»
Номер слайду 7
Тридцяте листопада Дистанційна робота Елементи фольклору Традиційні образи (відьма, чорт, місяць та інші). Різдвяні символи, елементи казки
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Словникова робота Фантастика - зображення неправдивого, неможливого в реальному житті. Реальність - дійсно існуюче, що не уявне.
Номер слайду 10
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
Номер слайду 11
Робота з таблицею
Номер слайду 12
Образ Солохи Ми зустрічаємося з Солохою на початку повісті, коли вона літає на мітлі і збирає зорі. За зовнішніми ознаками вона не схожа на відьму. Баби говорять, що бачили у неї ззаду хвіст, що чорною кішкою перебігала дорогу, перетворюється в свиню, співає півнем, з розпущеною косою, в самій сорочці доїть корів. Хотіла вийти заміж за Чуба і прибрати до рук його багатство. Сварила Вакулу з Чубом, щоб не одружився на Оксані та не прибрав майно Чуба до рук. Висновок: за зовнішніми ознаками Солоха не схожа на відьму, проте робить такі ж вчинки, як і фольклорний персонаж. Вона хитра, корислива, підступна, лукава, хазяйновита, коханка чорта.
Номер слайду 13
Гоголівський чорт Опис гоголівського чорта збігається з описом нечистого з легенди. Він краде місяць, залицяється до Солохи, боїться хреста та ікон, ненавидить Вакулу через малюнок, який той написав у церкві на стіні, під’юджує на гріхи добрих людей.
Номер слайду 14
Образ Пацюка Пацюк – посередник між нечистою силою і людьми. Свою магію спрямовує на лікування людей, лінивий, знахар, знається з нечистим.