26 січня о 18:00Вебінар: Співпраця вчителя з батьками дитини з особливими освітніми потребами

Презентація "Головне чудо світу"

Про матеріал
Презентація для учнів 3 класу з предмету "Я у світі" проголовне чудо світу - появу людини. Також в презентації є відомості про сім чудес світу та сім чудес України.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Підготувала. Вчитель початкових класів. Бровченко л.д. ГОЛОВНЕ ЧУДО СВІТУ

Номер слайду 2

а неголовне

Номер слайду 3

чу щчудо

Номер слайду 4

’’’ тусвіту

Номер слайду 5

Головне чудо світу

Номер слайду 6

Чудо – те, що гідне великого подиву, незвичайне, дивовижне.

Номер слайду 7

Сім чудес світу. Це незвичайні, дивовижні, прославлені споруди, які ще в сиву давнину вигадали і побудували люди в різних країнах.

Номер слайду 8

Єгипетські піраміди. Ці піраміди, що здіймаються над гарячими пісками Лівійської пустелі та простягаються на десятки кілометрів, розташовані неподалік від сучасного Каїра. Археологи нарахували 80 пірамід, не всі вони збереглися до нашого часу. Найграндіозніша – піраміда Хеопса – здіймається на 137 метрів. Вчені досі не можуть збагнути, як стародавнім людям вдалося звести такі величезні споруди та ще й надати їм правильної форми.

Номер слайду 9

Олександрійський (Форосський) маяк Він був споруджений 283 року до н.е. за Олександра Македонського недалеко від тогочасної столиці Єгипту – Олександрії. Висота цієї гігантської споруди сягала 130-140 м. Маяк стояв 1500 років, та був зруйнований землетрусом і вивітрюванням каменя.

Номер слайду 10

Висячі сади Семіраміди. За 90 км від Багдада знаходяться руїни Вавилона – великого стародавнього міста. У Вавилоні було багато дивних споруд, але найбільше вражали висячі сади царського палацу, за легендою побудовані Семірамідою, царицею Ассирії. В садах росли рідкісні дерева та найгарніші квіти. Висячі сади були зруйновані повінню.

Номер слайду 11

Галікарнаський мавзолей. Це одна з найвеличніших пам'яток архітектури Стародавньої Греції. Гробниця розташована в Малій Азії, в столиці Карійської держави – Галікарнасі. Її висота – 50 м, а площа – 5000 кв. метрів. Мавзолей бувспоруджений в IV столітті до н.е. царицею Артемісією на честь царя Мавсола – дуже заможного, але жорстокого правителя. Мавзолей простояв 19 століть.

Номер слайду 12

Колос Родоський. Велична статуя бога сонця – Геліоса – була споруджена 292 року до н.е. на о. Родос, що в Середземному морі. Її побудували місцеві жителі в пам'ять про успішну оборону острова від нападу полководця Деметрія та його військ. На семиметровому пагорбі здіймалася статуя юнака заввишки 36 метрів. Скульптура не простояла й півстоліття, бо була зруйнована землетрусом.

Номер слайду 13

Статуя Зевса в ОлімпіїДревньогрецьке місто Олімпія було осередком культу верховного бога Зевса. У 7- 6 століттях до н.е тут було зведено безліч архітектурних шедеврів, з-поміж яких і величезна статуя Зевса. Автор творіння – відомий скульптор – Фідій. Величезний Зевс сидів на троні, зробленому із золота, слонової кістки та коштовних каменів. Статуя була перевезена до Константинополя, де згоріла під час пожежі 426 року.

Номер слайду 14

Храм Артеміди в ЕфесіУ 12 столітті до н.е. місто Ефес (Мала Азія) досягло небувалого розквіту. Городяни вирішили побудувати храм на честь його покровительки – Артеміди – богині родючості, полювання, мисливства, хоронительки цноти й породіль. Будівництво храму тривало 120 років. Споруда сильно постраждала від пожежі, була розграбована та зрештою поглинена болотистим ґрунтом.

Номер слайду 15

7 Чудес України«Сім чуде́с Украї́ни» — сім історико-культурних пам'яток України. Список складено за версією оргкомітету всеукраїнської акції Сім чудес України 21 серпня 2007.

Номер слайду 16

1.1. Острів Хортиця (Запоріжжя)Хо́ртиця – найбільший острів на Дніпрі,розташований у районі міста Запоріжжя нижче. Дніпрогесу, унікальний природний й історичнийкомплекс. Хортиця є одним з семи чудес України.

Номер слайду 17

1.3. Острів Хортиця (Запоріжжя)

Номер слайду 18

2.1. Софія Київська (Київ)Собор святої Софії - Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський Собор — християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії. Знаходиться на території Софійського монастиря i є складовою Національнoгo заповідника «Софія Київська».

Номер слайду 19

2.3. Софія Київська (Київ)

Номер слайду 20

3.1. Софіївка (Умань)Націона́льний дендрологі́чний парк «Софі́ївка» — парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га.

Номер слайду 21

3.3. Софіївка (Умань)

Номер слайду 22

4.1. Хотинська фортеця (Хотин)Хотинська фортеця — фортеця 13 — 18 століття у місті Хотин, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Номер слайду 23

4.3. Хотинська фортеця (Хотин)

Номер слайду 24

5.1. Херсонес Таврійський (Севастополь)Херсоне́с Таврі́йський значить «півострів», за середньовіччя Херсон, у слов'янських джерелах Корсунь) — старогрецьке місто-держава в південно-західній частині Криму (у межах Севастополя)

Номер слайду 25

6.1. Києво-Печерська Лавра (Київ)Свя́то-Успе́нська Ки́єво-Пече́рська ла́вра — одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви Московського патріархату зі статусом лаври.

Номер слайду 26

6.3. Києво-Печерська Лавра (Київ)

Номер слайду 27

7.1. Заповідник «Кам'янець» (Кам'янець-Подільський)Націона́льний істо́рико-архітекту́рний запові́дник «Кам'яне́ць» (скорочено — НІАЗ «Кам'яне́ць»). Розташований в Кам'янці-Подільському Хмельницькій області.

Номер слайду 28

7.3. Заповідник «Кам'янець» (Кам'янець-Подільський)

Номер слайду 29

5.3. Херсонес Таврійський (Севастополь)

Номер слайду 30

Особистість – людина, з її культурою , особливостями характеру, поведінки; індивідуальність, особа

Номер слайду 31

Запам’ятайте! Людина є найголовнішим чудом світу.

Номер слайду 32

Людину вважають найголовнішим чудом світу, тому що завдяки силі її розуму, праці, вона здатна перетворювати природу, творити дива

Номер слайду 33

Суспільство – сукупність людей, об’єднаних певними стосунками, способом виробництва.

pptx
Додано
19 лютого 2019
Переглядів
1846
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку