26 серпня о 18:00Вебінар: Навчання в умовах пандемії: рекомендації ООН та світовий досвід

Презентація "Гурток пришкільного табору літнього відпочинку. Смужки паперу. ГІАЦИНТИ"

Про матеріал

Закінчився навчальний рік. Організація роботи пришкільного табору літнього відпочинку потребує від вчителя творочості, натхнення. Хочу поділитися з колегами своєю наробкою щодо проведення заняття гуртка художньої творчості "Козацька майстерня".

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Гіацинти. Об’ємна робота зі смужок паперу. Заняття гуртка художньої творчості“Козацька майстерня” пришкільного табору літнього відпочинку на базі БЗШ І-ІІІ ст. № 4 «Веселі козачата». Керівник гуртка Омельчук Наталія Михайлівна

Номер слайду 2

Гіацинт. З давньогрецької назва квітки перекладається як «квітка дощів». Ім'я своє гіацинт отримав на честь героя давньогрецького міфу: жив у ті далекі часи пре-красний юнак Гіацинт, син царя Спарти, юний друг бо-га Аполлона. Той часто спускався з небес і вчив Гіаци-нта метати диск. Під час одного тренування Аполлон метнув диск, і Гіацинт кинувся за ним, щоб підняти і принести Аполлону, але бог Західного вітру, таємно за-коханий у царевича, в припадку ревнощів повернув диск так, що той розбив юнакові голову. Гіацинт спли-вав кров'ю на руках свого всемогутнього друга, який не міг врятувати його... Убитий горем і сповнений ніжно-сті Аполлон створив із крові Гіацинта дивовижної кра-си квітку і дав їй ім'я загиблого юнака.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Пройшов навчальний рік. Кольоровий папір майже весь використаний на уроках трудового навчання ... Але залишилися невеличкі “відходи”. Їх можна вико-ристати при створенні поробок зі смужок. Творчості!

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Гарно вийшло!

pptx
Додано
7 серпня 2018
Переглядів
661
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку