Презентація "Гурток пришкільного табору літнього відпочинку. Смужки паперу. ГІАЦИНТИ"

Про матеріал

Закінчився навчальний рік. Організація роботи пришкільного табору літнього відпочинку потребує від вчителя творочості, натхнення. Хочу поділитися з колегами своєю наробкою щодо проведення заняття гуртка художньої творчості "Козацька майстерня".

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Гіацинти. Об’ємна робота зі смужок паперу. Заняття гуртка художньої творчості“Козацька майстерня” пришкільного табору літнього відпочинку на базі БЗШ І-ІІІ ст. № 4 «Веселі козачата». Керівник гуртка Омельчук Наталія Михайлівна

Номер слайду 2

Гіацинт. З давньогрецької назва квітки перекладається як «квітка дощів». Ім'я своє гіацинт отримав на честь героя давньогрецького міфу: жив у ті далекі часи пре-красний юнак Гіацинт, син царя Спарти, юний друг бо-га Аполлона. Той часто спускався з небес і вчив Гіаци-нта метати диск. Під час одного тренування Аполлон метнув диск, і Гіацинт кинувся за ним, щоб підняти і принести Аполлону, але бог Західного вітру, таємно за-коханий у царевича, в припадку ревнощів повернув диск так, що той розбив юнакові голову. Гіацинт спли-вав кров'ю на руках свого всемогутнього друга, який не міг врятувати його... Убитий горем і сповнений ніжно-сті Аполлон створив із крові Гіацинта дивовижної кра-си квітку і дав їй ім'я загиблого юнака.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Пройшов навчальний рік. Кольоровий папір майже весь використаний на уроках трудового навчання ... Але залишилися невеличкі “відходи”. Їх можна вико-ристати при створенні поробок зі смужок. Творчості!

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Гарно вийшло!

pptx
Додано
7 серпня 2018
Переглядів
1012
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку