2 грудня о 18:00Вебінар: Предмет «Захист України» у школі: теоретичні засади, цікаві ідеї, поради для дистанційного навчання

Презентація "Л.Вознюк "Весняний струмок"

Про матеріал
Матеріали презентації допоможуть дітям засвоїти тему уроку "Леся Вознюк "Весняний струмок" в умовах дистансійного навчання
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тема: Леся Вознюк «Весняний струмок»

Номер слайду 2

Вправа «Вірю - не вірю» за текстом «Весна світла»У тексті йдеться про ранню весну. Сніг під ногами вже м'який. Уночі ще мороз, а в день сліпуче світить сонце. Щодня сонечко дедалі нижче спускається над землею. Потемнішало небо, стало воно тепер синішим та сірішим. На полях з'явились вже не тільки проталини, але й суцільні чорні смуги землі. У лісі повністю розтав сніг. Ще кілька днів – і загоманять веселі струмочки.

Номер слайду 3

Артикуляційна вправа «Мавпочка» (гімнастика для губ)

Номер слайду 4

Робота з таблицею Шульте

Номер слайду 5

Робота над скоромовкою

Номер слайду 6

- Сьогодні ми продовжимо роботу над творами про весну.- Давайте згадаємо, що таке веснянки?Веснянки - назва старовинних обрядових пісень, пов'язаних з початком весни і наближенням весняних польових робіт. За допомогою веснянок люди передавали свою енергію природі, щоб усе живе навколо прокинулося і знову ожило.

Номер слайду 7

Послухай і скажи , як називають такі віршики чи пісеньки. МОЛОДЕЦЬ! ЦЕ ВЕСНЯНКИ

Номер слайду 8

- Прочитайте правильно слова. Струмок. Весняночку. Прокидайтеся. Повертайтеся

Номер слайду 9

Вправа «Передбачення» за заголовком С. 94-95 - Прочитайте заголовок вірша. - Розгляньте ілюстрації.- Як ви гадаєте, про що цей вірш?

Номер слайду 10

Читаємо виразно вірш дотримуючись інтонації. Відповідаємо на запитання. Пам'ятаємо про паузи, силу голосу на початку та в кінці речення .

Номер слайду 11

pptx
Додано
20 березня
Переглядів
551
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку