Презентація досвіду роботи з різними підлітковими колективами в міжнародному проекті для молодих журналістів "Справа. Вголос". Підсумки роботи, нагородження дитячих редакцій, історії створення дитячих електронних газет
Медіаосвіта:міжнародний проект для молодих журналістів “Справа. Вголос”Як все було…
Номер слайду 2
Зірочка очима сучасної дитини
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Лист, який змінив моє життя. Доброго дня, Шукаємо та запрошуємо тренерів-аніматорів зі Східної, Північно-Східної та Центрально-Східної України для участі у молодіжному мультимедійному проекті «Справа. Вголос». Вітаються досвід роботи у громадському секторі та журналістиці, ініціативність, організаторські здібності в роботі із молоддю та налаштування на результат. Тематика актуального проекту зосереджується на подоланні маніпуляцій у медіа. Проект реалізовується Фундацією Нові Медіа (Варшава) в рамках міжнародного проекту My. Media за підтримки Данського Агентства з Міжнародного Розвитку та NIRAS Україна.
Номер слайду 5
Вчимося вчити. Команда тренерів проекту “Справа”, місто Львів, 2014 рік В Українському Католицькому Університеті у Львові відбулися майстер-класи проекту «Справа» для 15-ти українських тренерів-аніматорів. Проект в Україні у 2015 році відбувся у 10 містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Полтава, Суми, Херсон, Чернігів та Київщина. На тренінгах учасники були підготовані для праці з проектом у навчальних закладах, а саме – були ознайомлені із функціонуванням традиційних та сучасних ЗМІ, історією громадянського суспільства, а також практично спробували створити власні медіа-ресурси..
Номер слайду 6
Вчимося створювати мультими (мультимедійні газети) під керівництвом польських тренерів, 2015 рік
Номер слайду 7
"Маю вибір, маю вплив, маю медіа" Фундація “Нові Медіа” опрацювала інтернет-ресурс Молодіжної Акції Мультимедійної – mammedia.com.ua , який виконує функції віртуальної системи для випуску електронних газет. Весь процес створення власної мультими (е-газети), від концепції до реалізації, складає всього 5 кроків. На кожному етапі автори мають повну свободу вибору форми і змісту. В цій системі можна започатковувати і вести віртуальну редакцію, яка займається виготовленням е-газети. В межах віртуальності можна налагодити обмін досвідом, щоб спільно вдосконалювати журналістські навички редакції.
Номер слайду 8
Ярмарка обміну досвідом тренерів програми медіаграмотності громадян (м. Київ, 2016 рік )Моя улюблена тема розкритаПосол Канади в Україні на презентаціях тренерів
Номер слайду 9
Медіашкола Freedom Ukraine:), м. Київ, 2015 рік, вихованці ДЮК “Ровесник” та “Веселка”
Номер слайду 10
Студенти Магістерської програми з журналістики УКУ вчать підлітків робити класні інтерв'ю. І не лише в теорії, але й на практиці (Київ, музей О. Гончара)
Номер слайду 11
Група полтавських журналістів готова брати інтерв’ю у киян
Номер слайду 12
Майбутнє - за вільною журналістикою
Номер слайду 13
РОБОТА ПОЧАЛАСЬ!Тренінги та здобуття нових знань
Номер слайду 14
Поступово проект набирав обертів у нашому місті. До вихованців ДЮКів долучились: учні школи №20 , студенти Полтавського політехнічного коледжу,
Номер слайду 15
гімназії №14 , професійно-технічного навчального закладу №23 та інших навчальних закладів, де навчаються наші вихованці.
Номер слайду 16
Співпраця в рамках проекту з бібліотеками №2, №12, №10.
Номер слайду 17
В клубах “Ровесник”, “Меридіан”,
Номер слайду 18
В ДЮК “Олімпієць”, “Юний друг”
Номер слайду 19
В ДЮК “Юний патріот” та “Факел”
Номер слайду 20
Перші в житті інтерв’ю, перша спроба пера…
Номер слайду 21
Працювали творчо і натхненно
Номер слайду 22
Справжньому журналісту завжди є над чим попрацювати!
Номер слайду 23
Робочі моменти
Номер слайду 24
Головне в роботі редакції – креатив, зосередженість
Номер слайду 25
... та командна робота
Номер слайду 26
Так створювались 16 редакцій, 32 газети. До участі в проекті було залучено більше 200 полтавських дітей