Презентація "Музичний лабіринт по темі "Музика як вид мистецтва"

Про матеріал

Презентація до узагальнюючого уроку з музичного мистецтва для 5 класу по темі "Музика як вид мистецтва".

Ребуси, кросводи, пазли – усе це так люблять наші учні. А як щодо лабіринту?

Метою використання даної презентації на уроці є здійснення в цікавій для учнів ігровій формі перевірки або закріплення знань, вмінь з предмету.

Щоб вкласти в руки наших сміливих учнів – Тесеїв нитку Аріадни, я звернулася до засобів програми Microsoft PowerPoin - створила презентацію зі слайдами у вигляді лабіринту з анімаційними ефектами. Кожний слайд відображає етап лабіринту, який містить завдання у вигляді різних видів тестів. Долає пункти лабіринту разом з учнями символічний герой. Неправильна відповідь на тестові питання передбачає ненав'язливу рекомендацію «Подумай!», а правильна – оцінку діяльності у вигляді слова «Молодець» з правом переходу до інших слайдів. Слід зауважити, що у разі неправильної відповіді, прийом дозволяє учням отримати достовірні знання, а у разі правильної - ретельніше закріпити їх.


Зміст слайдів
Номер слайду 1

«Музичний лабіринт»Тема «Музика як вид мистецтва» (5 клас)

Номер слайду 2

Щоб розпочати гру, клікніть на нотку. Який твір належить Луї Клоду Дакену?Зозуля01.mp3 Вокаліз04.mp3 Образ шуму02.mp3 Подумай!Подумай!

Номер слайду 3

Кому належить музичний твір?Подумай!Подумай!Музичний твір03.mp3132 Молодець!

Номер слайду 4

З яким музичним твором близький за змістом цей живописний твір?Подумай!Подумай!П. Чайковський03.mp3 С. Рахманінов04.mp3 К. Дебюссі05.mp3 Молодець!

Номер слайду 5

На якому інструменті виконується музика?Подумай!Подумай!Музичний твір05.mp3123 Молодець!

Номер слайду 6

Хто автор «Мелодії Орфея» з опери «Орфей та Еврідіка»?К. Глюк06.mp3 С. Рахманінов04.mp3 К. Дебюссі05.mp3 Подумай!Подумай!Молодець!

Номер слайду 7

МОЛОДЦІ!

pptx
Додано
30 червня 2018
Переглядів
439
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку