16 вересня о 18:00Вебінар: Робота з дітьми, що мають синдром Дауна: цікаво про важливе

презентація на тему "День Соборності України"

Про матеріал
Презентація створена для використання на виховних годинах для покрашення знань учнів про історію нашої держави.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

У Єдності наша сила : день соборності україни

Номер слайду 2

Молюсь за тебе,україно,Молюсь за тебе кожен час,Бо ти у нас одна-єдина,писав в своїх віршах тарас. Молюсь,-казав він,- щоб у тебе Не було між людьми війни,Щоб завжди було чисте небо. На нашій стомленій землі.

Номер слайду 3

День соборності України відзначається щорічно 22 січня. В цей день в 1919 році був проголошений Акт возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

Номер слайду 4

День Соборності України: традиція Головною традицією у День Соборності став живий ланцюг — історія цієї традиції починається з 1990 року, коли патріотично налаштовані українці вирішили так символічно продемонструвати державну єдність. Він протягувався з Києва до Львову та Івано-Франківську, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного.

Номер слайду 5

З 2000-х років у Києві щорічно влаштовують живий ланцюг вздовж моста Патона, котрий пролягає між правим та лівим берегами Києва, таким чином символізуючи об’єднання Сходу та Заходу України.

Номер слайду 6

А Національний банк України в рамках серії "Відродження української державності" 17 січня ввів у обіг пам'ятну монету номіналом 5 гривень "100 років Акту об'єднання - соборності українських земель"

Номер слайду 7

Відродження вітчизни – це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Зі святом соборності, українці!!!

Номер слайду 10

Не треба нам сварок, незгоди, ганьби!З’єднали країну ми навіки. Не зможе ніщо наш союз розірвати. Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?!Одна Україна! Єдиная мати!І краще країни нам не знайти!

pptx
Додано
27 березня
Переглядів
83
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку