29 липня о 18:00Вебінар: Формування та розвиток лідерських якостей сучасних учнів

Презентація на тему "Дієслово" (3клас)

Про матеріал
Матеріал створено для посилення навчального ефекту, унаочнення, для підключення одночасно декількох каналів представлення інформації, для доступнішого пояснення навчального матеріалу.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Загальне поняття про дієслово. Зв'язок дієслів з іменниками у реченні.

Номер слайду 2

Пригадай!Дієслово - це частина мови, що означає дію предметастрибаю читаю лежудивився спав малював розмовлятиму гратимусь пірнатиму кружляє летить рахуєкукурікає гавкає нявкаєрозкажу збудую мовчу

Номер слайду 3

Пригадай!Дієслово - це частина мови, що означає дію предмета і відповідає на питання. Що робить? Що робив? що робила?Що зробить? Що буде робити? Що роблять? Що робили? Що будуть робити?

Номер слайду 4

Прочитай вірш, назви дієслова з залежними іменниками. Жовкнуть трави в полі, квіти у ліску. Облітає листя із дерев в садку. Сумно вітер віє, гілочки лама. Плачуть хмари сиві - сонечка нема. (За К. Перелісною)

Номер слайду 5

Перевір себе. Жовкнуть Облітає Виє, лама Плачуть трави, квіти.листя. вітер. хмари.

Номер слайду 6

Попрацюй самостійно. Прочитай. Назви дієслова з іменниками, що з ними пов'язані. Січень січе, лютий лютує,Березень плаче, квітень квітує. Травень під ноги стелить травицю. Червень складає сіно в копицю. Липень медовий бджілок чарує. Серпень чудовий булки дарує. Вересень трусить груші в садочку. Жовтень гаптує клену сорочку. Йде листопад, застеля килими. Грудень надходить - початок зими. (Ф. Петров)

Номер слайду 7

Перевір себе. Січе січень Лютує лютий. Плаче березень Квітень квітуєСтелить травень Складає червень Чарує липень Дарує серпень Трусить вересень Гаптує (вишиває) жовтень Листопад йде, застеля. Надходить грудень .

pptx
Додано
17 травня
Переглядів
87
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку