Тема: «Моя майбутня професія. Професійні навички»
MY FUTURE PROFESSION
Мета:1) вдосконалювати навички діалогічного мовлення з опорою на лексико-граматичну структуру;
2) розвивати спостережливість та сприяти розвитку самостійного мислення;
3) вдосконалювати навички читання;
4) вживання лексичних одиниць у граматичних структурах з дієсловом to be, Present Indefinite;
5) розвивати мовну здогадку;
6) сприяти розвитку самостійного мислення;
7) виховувати увагу, вміння чітко виконувати інструкції вчителя;
8) розвивати пізнавальний інтерес до вчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований.
Тема: «Моя майбутня професія. Професійні навички»
MY FUTURE PROFESSION
Мета: 1) вдосконалювати навички діалогічного мовлення з опорою на лексико-граматичну структуру;
2) розвивати спостережливість та сприяти розвитку самостійного мислення;
3) вдосконалювати навички читання;
4) вживання лексичних одиниць у граматичних структурах з дієсловом to be, Present Indefinite;
5) розвивати мовну здогадку;
6) сприяти розвитку самостійного мислення;
7) виховувати увагу, вміння чітко виконувати інструкції вчителя;
8) розвивати пізнавальний інтерес до вчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ:
Тeacher. Good morning, everybody! I'm glad to see you. How are you today?
ІІ. Підготовка до іншомовного мовлення
1. Фонетична зарядка
Правила читання буквосполучення оо. [u,u:].
Буквосполучення оо. читається [u:].
Якщо це буквосполучення стоїть перед буквою, то читається [u].
Виняток — слово "good".
Let's practice sounds:
Put the words into two columns according to the reading rules:
Boot, wool, boot, look, fool, school, hook, spoon, soon, good, cool, wood
2. Мовленнєва зарядка
Вивчення вірша (вживания лексичних одиниць у граматичних структурах із дієсловом to be)
I am counting to ten,
You are giving them a pen,
She is looking at the door,
He is sitting on the floor,
All of us are walking well,
Waiting, waiting for the bell.
III. Основна частина уроку
1. Лексична робота.
All professions are important,
All professions are necessary.
Do you want to choose any profession?
What will you be? What will your friend be?
2. Виконання вправ на вживання лексичних одиниць теми (Додаток 1)
3. Фізкультхвилинка.
Let’s have a rest and do some exercises singing a song:
One, two, three
Turn around
One, two, three
Touch the ground
Four, five, six
Jump up high
Four, five, six
Reach for sky.
4.Усне мовлення.
Complete the sentences about the children’s future jobs. Work in groups of three. (Додаток 6)
5. Вдосконалювання мовних навичок техніки читання вголос і про себе, вміння вести дискусію.
JOBS DIFFER… (Додаток 7)
6. Організація діалогічного мовлення з опорою на лексико-граматичну структуру
EVERYDAY ENGLISH. (Додаток 8)
Match the dialogs with the professions.
Act the dialogs. ( )
IV. Заключна частина уроку.
Перше завдання. Треба підібрати прислів’я до малюнків англійською мовою і знайти український еквівалент.
(Наприклад: Too many coooks spoil the broth. A bad workman quarrels with his tools.)
Друге завдання. За малюнками назвати професії
Shopassistant builder policeman
journalist librarian cosmonaut
Driver cook fireman
Doctor cosmonaut teacher
Третє завдання. Розв’язати кросворд.
|
1 |
|
|
|
|
|
|||
2 |
|
|
|
|
|
||||
3 |
|
|
|
|
|
|
|||
|
4 |
|
|
|
|
|
|
||
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|||
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток1
Додаток2
Додаток 3
Додаток 4
D |
o |
c |
t |
o |
r |
d |
s |
t |
c |
r |
e |
o |
q |
w |
s |
u |
l |
o |
n |
i |
t |
s |
y |
u |
m |
i |
i |
b |
f |
v |
k |
m |
d |
g |
h |
l |
b |
t |
p |
e |
c |
o |
o |
k |
z |
d |
r |
v |
i |
r |
l |
n |
g |
v |
x |
e |
a |
n |
l |
t |
e |
a |
c |
h |
e |
r |
r |
h |
o |
j |
o |
u |
r |
n |
a |
l |
i |
s |
t |
t |
r |
t |
f |
d |
c |
b |
a |
o |
i |
p |
f |
i |
r |
e |
m |
a |
n |
e |
w |
Додаток 5
Додаток 6
Додаток 7
Додаток 8
Додаток 9
V. Домашнє завдання. WB ex.1 p.46
VI.Підсумки уроку. Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює учнів.
Thank you for your work today. The lesson is over. Good-bye.