20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація на тему: "Умови необхідні рослинам для життя"

Про матеріал
Мета: ознайомити учнів зі стадіями росту і розвитку рослин з насінини та умовами проростання насіння;формувати навички роботи в малих групах; розвивати спостережливість, творче мислення, вміння точно і грамотно висловлювати свої думки; виховувати любов до природи.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Умови необхідні рослинам для життя. Презентацію підготувала вчитель початкових класів Мощенської філії КЗ « Хащуватський ліцей»Карташова А. В.

Номер слайду 2

Мета: ознайомити учнів зі стадіями росту і розвитку рослин з насінини та умовами проростання насіння;формувати навички роботи в малих групах; розвивати спостережливість, творче мислення, вміння точно і грамотно висловлювати свої думки; виховувати любов до природи.

Номер слайду 3

І. Організаційний момент. Пролунав уже дзвінок,Всі зібрались на урок. Будем гарно працювати. Та знання тут здобувати. За рослинами гуртом. Будемо спостерігати. Та новеньке пізнавати.

Номер слайду 4

ІІ. Актуалізація опорних знань.- Які рослини називаються культурними?- Для чого на Землі вирощують культурні рослини?- Чим культурні рослини відрізняються від дикорослих?- Які культурні рослини поширені в нашій місцевості?

Номер слайду 5

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку - Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся більше про умови, необхідні для життя рослин.

Номер слайду 6

ІV. Вивчення нового матеріалу.1. Робота за підручником ( с. 92-93)- Пригадайте !Де ростуть культурні рослини?

Номер слайду 7

Робота в парах- Розгляньте малюнок і складіть за ним розповідь про умови життя рослин у навколишньому середовищі.

Номер слайду 8

Запам’ятайте: Середовище існування, або навколишнє середовище, - це те, що оточує рослину і впливає на її життя.

Номер слайду 9

Життєво важливі умови потрібні для існування рослин: Сонячне світлоповітряводатеплоґрунт

Номер слайду 10

- Без сонячного світла неможливе живлення зелених рослин. Рослини пристосовуються до різних умов життя. Тому є:1. Світлолюбиві рослини. Підсніжник. Горицвіт весняний. Сосна

Номер слайду 11

2. Рослини, які ростуть у затінку. Ялина Плющ Вороняче око

Номер слайду 12

Важливою умовою існування є тепло. Але кожна рослина потребує різної його кількості для свого росту й розвитку. Тому розрізняють. ТЕПЛОЛЮБНІ

Номер слайду 13

ХОЛОДНОЛЮБНІ

Номер слайду 14

Фізкультхвилинка. Щось ви трішки притомились. Та на парту похилились. Нумо встаньте, потягніться,Всі додолу нахиліться. Мов рослинка проростіть. Руки вгору підійміть. Покружляйте, покружляйте. Та на місце посідайте.

Номер слайду 15

{0505 E3 EF-67 EA-436 B-97 B2-0124 C06 EBD24} Насіння   Доросла рослина з плодами і насінням   Проросток-корінець   Доросла рослина з квітками   Зелений паросток зі стеблом і парою листків  V. Узагальнення і систематизація знань. Позначте послідовність стадії розвитку рослин:

Номер слайду 16

Перевірка {0505 E3 EF-67 EA-436 B-97 B2-0124 C06 EBD24} 1 Насіння   5 Доросла рослина з плодами і насінням   2 Проросток-корінець   4 Доросла рослина з квітками   3 Зелений паросток зі стеблом і парою листків  

Номер слайду 17

VІ. Підбиття підсумків. Рефлексія1. Самостійна робота. Опрацювання матеріалу “ Сторінками Книги важливих знань про природу ”( с. 94)

Номер слайду 18

Гра “Продовж твердження…”Для проростання насінини потрібні... Першим з’являється... Корені добувають з ґрунту... Для дихання їм потрібний...

Номер слайду 19

Домашнє завдання. С 92-94

Номер слайду 20

Використана література. Серія “Початкова школа. Мій конспект”. М. О. Володарська “Природознавство” ( за підручником І. В. Грущинської)

pptx
Додано
8 лютого
Переглядів
101
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку