Узагальнення та систематизація знань з теми «Вектори на площині»Виконала Штєфанко Віталіна Віталіївна
Номер слайду 2
Тема: Узагальнення та систематизація знань учнів з теми. Мета: Навчальна: формування вмінь учнів застосовувати вивчені означення та властивості до розв'язування задач ;Розвивальна: розвивати уміння застосовувати набуті знання при розв’язуванні задач;Виховна: виховувати математичну культуру
Номер слайду 3
Хід уроку. Перевірка домашнього завдання№ 384. Доведіть, що чотирикутник з вершинами в точках А(-1;-2), В(-8;4), С(1;6), D(8;0). Розв'язання. Ромб –це геометрична фігура у якої всі сторони рівні, тому знайдемо сторони фігури: АВ= ВС=СD=AD=
Номер слайду 4
II. Узагальнення й систематизація знань учнів з теми. Фронтальна бесіда.1. Що таке вектор? Як зображають вектори?2. Які вектори називаються співнапрямленими? протилежно напрямленими? колінеарними?3. Які вектори називаються рівними? 4. Що таке координати вектора? 5. Що таке сума і різниця векторів і як їх знаходять?6. Що таке добуток вектора на число і як знаходять добуток вектора на число?7. Що таке скалярний добуток векторів? Сформулюйте властивості скалярного добутку.8. Сформулюйте властивість і ознаку перпендикулярних векторів.
Номер слайду 5
III. Розв'язання задач
Номер слайду 6
IV. Самостійна робота
Номер слайду 7
V. Домашнє завдання. Підготуватися до тематичної контрольної роботи № 2. Розв'язати задачу. Дано чотири точки A(0; 0), B(1; 1), C(0; 2), D(-1; 1). Доведіть, що чотирикутник ABCD — квадрат. VI. Підбиття підсумків уроку. Вікторина (активне посилання)https://wordwall.net/uk/resource/20267162/%d0%b2%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8-%d0%be%d1%81%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d0%be%d0%bd%d1%8f%d1%82%d1%82%d1%8f