Інформаційна проблема ХХІ століття — це проблема
шляхи для вибору: пошук та фільтрування.
Пригадаймо!
1.Які ви знаєте види інформації?
3.Які ви знаєте джерела інформації? 4. Що таке надійність джерела інформації?
Запам’ятаймо!
Надійні джерела:
- статті відомих журналістів, блогерів із доброю репутацією.
Зверніть увагу!
Не вірте фейкам, неправдивій інформації; перевіряйте достовірність ; кретично оцінюйте інформацію та її джерела.
fake fake
fake
Завдання: Які кроки Максим має зробити, перш ніж відкрити файл? Поясніть йому, що робити в подібних ситуаціях, щоб уникнути появи небезпечних файлів.
Катя отримала електронний лист з незнайомої адреси, в якому пропонується безплатний доступ до онлайн-гри. Їй цікаво спробувати, але вона не знає, чи це безпечно.
Завдання: Що Катя має робити, перш ніж взяти участь у грі? Поясніть, як перевірити надійність таких пропозицій та небезпеки, пов'язані з введенням особистих даних у неперевірені ресурси.
Петро вирішив надіслати електронний лист своєму другові, але помилився в адресі та надіслав повідомлення незнайомцю. Незнайомець відповів на лист з проханням надати особисті дані. Завдання: Як Петрові слід вчинити, щоб уникнути ризику розголошення своїх особистих даних? Поясніть, як він може захистити себе та що робити у подібних ситуаціях.
Завдання: Що Олексію слід зробити в такій ситуації? Поясніть, чому небезпечно надавати особисті дані та банківські реквізити невідомим джерелам і як він може запобігти можливим шахрайствам.
Вправа 479. Перевірте подану інформацію.
Поясніть, як саме ви це зробили.
13.04.2022, 00:17.
Рефлексія!
Я дізнався...
Я зрозумів...
Я запам’ятав...
Я переконався...
Я про це знав... Я досі вважав...