«Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими освітніми потребами (ООП)»
Номер слайду 2
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 588: Оцінювання навчальних досягнень дітей з ООП здійснюється згідно з критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів та обсягом матеріалу, визначеним навчальною програмою. Система оцінювання навчальних досягнень дітей з особливими освітніми потребами повинна бути стимулюючою. Державна підсумкова атестація дітей з особливими освітніми потребами здійснюється відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію.
Номер слайду 3
ТИПОВОЮ ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮоцінка за загальними критеріями. АДАПТОВАНОЮ НАВЧАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮза загальними критеріямиза адаптованими стратегіями та технологіями оцінювання. МОДИФІКОВАНОЮ НАВЧАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮоцінювання на основі індивідуальних завдань та цілей модифікованого змісту навчальних програмвикористання адаптованих стратегій оцінювання. Оцінювання навчальних досягнень учнів з ООП може здійснюватись за:
Номер слайду 4
Усна форма – індивідуальне, групове та фронтальне опитування. Письмова форма – виконання діагностувальних та самостійних робіт. Цифрова форма тестування в електронному форматі. Практичне оцінювання.
Номер слайду 5
Принципи оцінювання - це основні орієнтири в організації процесу оцінювання учнів з ООП. СИСТЕМАТИЧНІСТЬВСЕБІЧНІСТЬ ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ТА ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ,ОБ’ЄКТИВНІСТЬ МОТИВАЦІЙНІСТЬ