Про матеріал
В умовах модернізації сучасної освіти, переходу на більш якісний рівень підготовки учнів до адаптації в умовах сучасного суспільства, в педагогічній практиці пріоритетним завданням стоїть завдання формування вміння застосовувати отримані знання і навички на практиці в різних сферах життєдіяльності. Педагогічні підходи, технології повинні бути зорієнтовані та досягненні кожним учнем відповідного практичного результату.
Із всіх відомих педагогічних технологій особливе місце приділяється технології проектної діяльності, так як ця технологія формує в учнів прагнення отримати конкретні знання, створювати конкретні продукти своєї діяльності. Проектно-дослідницька діяльність дає корисні навички постановки мети та визначення завдань, виявлення проблем та пошуку шляхів вирішення, збору та систематизації інформації, формулювання висновків.
Метод проектів може бути використаний як в урочній, так і в позаурочній діяльності, при інтеграції різних навчальних дисциплін, при організації в школі соціальної практики, введення елективних курсів в рамках передпрофільної та профільної підготовки учнів.