14 квітня о 15:00Вебінар: Дистанційне навчання: від побудови системи до зміни цінностей

Презентація "Правила поведінки в школі" для 1 класу

Про матеріал
Дана презентація допоможе під час проведення виховних годин чи бесід з учнями 1 класу вивчення правил поведінки в школі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Правила поведінки дітей в школіПилипенко Л. М.вихователь ГПД ЗОШ I-III ст. №6 м. Глухів

Номер слайду 2

Як треба себе поводити в школі!1. Вчасно приходити до школи 2. Зі всіма вітатися 3. Уважно слухати вчителя 4. На уроці сидіти тихо 5. У школі ходити спокійно 6. Тримати речі в порядку 7. Берегти шкільне майно 8. Берегти книжки 9. Чемно поводитись в їдальні 10. В туалет йти при потребі 11. Не сідати на підвіконня 12. Не брати в школу зайвих речей 13. Перила і сходи – це небезпечно! 14. Наполегливо вчитися

Номер слайду 3

Вчасно приходити до школи

Номер слайду 4

На уроці сидіти тихо. Після того як пролунав дзвоник, ти повинен зайти в клас. На парті вже повинні лежати речі, які тобі будуть потрібні під час уроку (зошит, підручник, пенал, щоденник, чернетка)Під час уроку не можна розмовляти, а тим паче повертатися. Якщо ти уважно слухаєш вчителя на уроці та записуєш все те, що потрібно буде тобі для засвоєння нових знань – це перший крок до успішної та продуктивної роботи. Не соромся ставити запитання, якщо тобі щось не зрозуміло. Ти можеш говорити на уроці лише тоді, коли тебе викличуть. Якщо тобі закортіло погомоніти на уроці, спочатку подумай над тим чи приємно було б тобі, коли тебе перебивають або взагалі не слухають. Постав себе на місце вчителя. Пам’ятай! Ти навчаєшся не для батьків, не для вчителя, не для “галочки”, а насамперед для себе!

Номер слайду 5

У школі ходити спокійно. На перерві ти повинен відпочити від уроку. Саме під час перерви ти повинен сходити в туалет та в їдальню. Потрібно провести час на перерві дуже спокійно. Не бігати по сходах та поверхах, бо можна спітніти, що призведе до хвороби, або травмуватися чи травмувати інших. Не можна штовхатися та битися. По – перше, ти доросла людина і знаєш, що бійка – це не дуже вдалий спосіб довести свою правоту або показати свою силу. Сильніше можна вдарити словом, що буде і больніше і покаже твій рівень інтелекту. Під час перерв ти можеш поспілкуватися з друзями та обсудити всі питання, які виникають під час навчання. Це приведе тебе до нових друзів. Запам’ятай! Ти повинен себе сам поважати і тоді тебе будуть поважати інші!

Номер слайду 6

Тримати речі в порядку. Ти прийшов до школу і тому повинен бути охайним. Не розкидай свої речі по класу, бо потім не знайдеш, а що ще гірше не впізнаєш. Твої зошити та підручники повинні бути обгорнутими. Це твоє обличчя, на яке дивитиметься вся школа. Обов’язково слідкуй за станом підручників. Як і людей, їх треба також лікувати.

Номер слайду 7

Уважно слухати вчителя

Номер слайду 8

Пам’ятай. Ти прийшов для того, щоб. А не для того, щоб

pptx
Додано
3 березня 2019
Переглядів
3929
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку