7 грудня о 18:00Вебінар: Як перетворити традиційний офлайн-урок на сучасний онлайн-урок

Презентація "Розучування віршів до дня Святого Миколая. Практична робота “Виготовлення чобітка побажань”"

Про матеріал
Інтегроване заняття у групі подовженого дня на тему "Розучування віршів до дня Святого Миколая. Практична робота “Виготовлення чобітка побажань”" розроблено для учнів 2-их класів.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Розучування віршів до дня Святого Миколая. Практична робота “Виготовлення чобітка побажань”

Номер слайду 2

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить. У віконце заглядає, подарунки підкладає. Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо. Під подушку заглядайте і дарунки забирайте. Якщо там порожнє місце, то це свідчить ось про це: Він здійснив Ваші бажання ще сьогодні спозарання,Він молитву Вашу чув, у кімнаті Вашій бувІ за Вашу щиру віру дарував Вам щастя міру,Пуд здоров’я і пуд віри, кілограмів сто надії,Фунтів міліон любові і кохання не на слові,А каратів так відерце він вживив у Ваше серце. Ну і ще букет удачі і добра у Вашу вдачу. Щедрий, добрий чарівник чарував над Вами й зник. Ваші очі тепер сяють, Миколая прославляють. Новий рік не за горами, нове щастя уже з Вами. Я із святом Вас вітаю й віри в диво Вам бажаю! 

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Виготовлення новорічного чобітка

Номер слайду 7

Обвести шаблон;Вирізати чобіток;Написати листівку(побажання) своїм батькам;Оздобити чобіток аплікацією або візерунками;Приклеїти побажання з іншого боку чобітка.Інструкційна картка

Номер слайду 8

Номер слайду 9

pptx
Додав(-ла)
Povar Alina
Додано
14 грудня 2019
Переглядів
483
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку