Виступ на тему:«Щасливий вчитель – творець сучасної освіти»
Номер слайду 2
Свою життєву позицію отожнюю із висловом англійського письменника Генріха Філдінга: « Щасливий той, хто вважає себе щасливим».
Номер слайду 3
Кожна людина має свої особисті підстави бути щасливою. Але соціальні джерела щастя (діяльність і досягнення поставленої мети) є найвагомішими для добробуту людини. І коли людина в суспільстві знаходить свою нішу і розуміє, що потрібна іншим, що вони отримують радість від її діяльності, вона стає щасливою.
Номер слайду 4
Поділяю думку вчених Гарвардського університету : щастя — це вірус, а щаслива людина здатна "заразити" ним своє оточення.
Номер слайду 5
Щастя приходить від того, що ти відчуваєш емоцію іншої людини. І за рахунок емоційного обміну обоє будуть щасливими.
Номер слайду 6
Щасливий вчитель постійно надихає учнів особистим прикладом: бадьорим настроєм, добрим жартом, радісною перспективою близького успіху, перемогою у боротьбі з власними слабкостями.
Номер слайду 7
На своїх уроках намагаюся передати здобувачам освіти почуття, які мене переповнюють. Радість. Добро. Успіх. Упевненість
Номер слайду 8
Намагаюсь виконати найважливіші умови навчального процесу сучасної освіти - створити комфортне середовище для здобувачів освіти. На початку кожного уроку проводимо у класі міні – бесіди. Мета : дізнатися сомопочуття усіх присутніх та налаштуватися на іншомовну атмосферу.
Номер слайду 9
Щоуроку проводжу фізкультхвилинки. Мета: відновити сили, викликати відчуття бадьорості, поліпшити настрій, підвищити працездатність.
Номер слайду 10
Активно використовую ігри на уроках іноземної мови. Мета: створити ситуацію успіху, навіть дитина з слабкими знаннями може себе проявити, відчути свою важливість в класному колективі.
Номер слайду 11
Під час вивчення теми « Професії» використовую рольові ігри ( діти обирають собі професію і розповідають про себе). Ім дуже подобається уявити себе дорослими і трішки помріяти про майбутнє.