Презентація "Що таке СЕЕН?"

Про матеріал
Методичне об'єднання.Інформаційна трибуна «Що таке СЕЕН? Соціально-емоційне та етичне навчання НУШ»
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Інформаційна трибуна «Що таке СЕЕН? Соціально-емоційне та етичне навчання НУШ»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Що таке СЕЕН: розглядаємо новий наказ МОНУ Днями було опубліковано наказ Міністерства освіти й науки України щодо проєкту СЕЕН (або SEE Learning). Так називається система з розвитку м’яких навичок, соціально-емоційного й етичного навчання.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Що таке «м’які навички»М’які (або гнучкі) навички — “soft skills” — це сукупність неспеціалізованих навичок, особистісних характеристик, які стосуються взаємодії з оточуючим середовищем. Наприклад: комунікативні здібності, особисті корисні звички, емоційне співпереживання, навички тайм-менеджменту, турботливість, схильність до лідерства чи, навпаки, колективної роботи тощо.

Номер слайду 7

Що являє собою система розвитку м’яких навичок. Розвиток м’яких навичок, соціально-емоційного й етичного навчання базується на працях Деніела Ґоулмена із дослідження емоційного інтелекту. Цю програму спробували вже більш ніж 500 вчителів із країн Європи, Америки, Індії, Австралії. Результатами залишилися задоволені як самі педагоги, так і школярі й їхні батьки.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Компетентності НУШ

Номер слайду 11

Наскрізні уміння НУШ

Номер слайду 12

Результати впровадження СЕЕН у школах. За отриманою статистикою, її впровадження допомагає підвищити рівень успішності як мінімум на 11%. А ще — на 10% знижує випадки булінгу в школі. Цікаво? Це ще не все. В учнів, що навчаються за системою СЕЕН, покращуються: Критичне мислення. Креативність. Ставлення до навчання та загальне задоволення навчальним процесом. Стосунки з вчителями, однокласниками. Усвідомлення себе як особистості

Номер слайду 13

СЕЕН в Україні Пілотування програми СЕЕН в Україні здійснює громадська організація «Ед. Кемп Україна» в межах загальнонаціонального шкільного експерименту за участі Інституту модернізації змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та за підтримки GIZ Civil Peace Service Ukraine (Громадська служба миру — GIZ Україна).

Номер слайду 14

Перші кроки СЕЕН в Україні26 закладів освіти в експерименті всеукраїнського рівня МОН України, вибудована система їх інформаційно-методичного супроводу5 023 дітей та 425 вчительок і вчителів апробують програму4 модельні навчальні програми (для 1–2, 3–4, 5–6 і 7-9 класів) схвалено МОН України як курс за вибором. Підручники для початкової (ранної і початкової школи) та базової школи (для старшої — у розробці)Робочий зошит для учнівства 11-15 років (у розробці)Орієнтаційний вступний онлайн-курс для освітян. Професійна навчальна спільнота3 посібники — для батьківства, учительства та професійної спільноти. Рекомендації з формувального оцінювання (у розробці)Дослідження «Соціально-емоційне навчання в Україні: щодення та перспективи»Дослідження «СЕЕН в Україні вчительськими очима: до, під час та після війни» (в розробці)

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Дякую за увагу!

pptx
Пов’язані теми
Психологія, Інші матеріали
Додано
21 жовтня
Переглядів
105
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку