Про татуювання довідалися в Європі завдяки мореплавцю Джеймсові Куку. В 1769 році він привіз із собою з мандрівок полінезійця, вкритого татуюванням із ніг до голови. Інші джерела стверджують, що мистецтво тату в Європу прийшло з Австралії, а саме з острова Самоа, ставши почесним, елітним у середовищі європейської знаті. Джеймс Кук
це модно і стильно;доленосні повороти або кардинальна зміна іміджу;комплекс неповноцінності та невпевненості у собі та своїх силах;використовують тату для того, щоб приховати шрами і інші проблемні ділянки тіла;Прагнення мати на тілі своїх кумирів;символ вірності.2. Причини, чому люди роблять татуювання:
Висновок: Татуювання-це серйозний крок, який варто обдумати. Наносячи на своє тіло зображення, треба бути готовим до того, що все це не на один день і його не так легко позбутися. Нанесення тату супроводжується суттєвим ризиком для здоров’я людини і його не можна назвати нешкідливим. Зробити малюнок можна будь-коли і на будь-якій частині тіла, але перед цим задайте собі питання: «Для чого?»
При нанесенні татуювання людина може не підозрювати, що у нього є алергія на пігментну тату-фарбу. При цьому самі пігменти не тестуються і не перевіряються органами охорони здоров'я, як ліки. А, найчастіше, барвники для тату і зовсім призначені тільки для промислового використання (друк на папері або фарба для автомобіля). Свербіж, печіння або явні шрами можуть проявитися лише через кілька місяців після нанесення татуювання. А мікрочастинки металу у фарбі тату можуть викликати запалення і печіння, якщо володар малюнка на шкірі проходить магнітно-резонансну томографію, флюрографію, часто засмагає на сонці або в солярії.