24 березня о 18:00Вебінар: Розвиток критичного мислення та медіаграмотності на уроках англійської мови

Презентація " Урок виразного читання"

Про матеріал
Темп читання — це швидкість читання. Буває повільний, середній, пришвидшений та швидкий. Найчастіше твори читаються в середньому темпі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок виразного читання

Номер слайду 2

Як потрібно розказати вірш, щоб слухати його було цікаво? емоційно; розбірливо; з вираженням почуттів; з паузами; з правильними логічними наголосами; з відповідною мімікою та жестами; з відповідною інтонацією; з правильним темпом.

Номер слайду 3

Літературознавчий словничок Темп читання — це швидкість читання. Буває повільний, середній, пришвидшений та швидкий. Найчастіше твори читаються в середньому темпі. Інтонація відповідно до мети висловлювання буває розповідною, питальною, спонукальною, окличною, здивування, захоплення, зіставлення, пояснення тощо. За допомогою інтонації виражаються почуття, емоції.

Номер слайду 4

Пауза — це коротка зупинка голосу. Коротка пауза використовується найчастіше, коли в реченні стоїть кома, середня — при двокрапці, довга — при тире, крапці, трикрапці, у кінці віршового рядка. Логічний наголос — це виділення голосом слова, найважливішого для розуміння змісту висловлювання.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Сенкан – це п’ятивірш, тобто вірш, який складається з 5 рядків. Іменник. 2 прикметника. 3 дієслова. Речення з 4 слів. Синонім.

Номер слайду 9

Наприклад Україна. Красива, рідна. Оберігає, звеселяє, чарує. Дає нам змогу розвиватися. Держава.

Номер слайду 10

Домашнє завдання Підготуватися до контрольної роботи, С. 4 – 34 – повторити теорію про різновиди народних пісень, пісні літературного походження.

ppt
Додано
23 лютого 2019
Переглядів
965
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку