Презентація уроку англійської мови у третьому класі за темою «Пори року»

Про матеріал

Систематизувати наявні знання дітей про пори року. Сформувати уявлення про сезонні зміни в природі. Розширити кругозір учнів, розвивати мислення, спостережливість, мову.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок англійської мови у третьому класіза темою «Пори року»

Номер слайду 2

УРОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У 3 КЛАСІ ЗА ТЕМОЮ «ПОРИ РОКУ»Тема : Природа. Мета: презентувати нові ЛО; повторити та активізувати ЛО теми; повторити граматичний матеріал: граматичну стр-ру I can see… , конструкцію there is/are продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови; формувати навички комунікативного мовлення:монологічного та діалогічного; виховувати дбайливе ставлення до природи. Обладнання: підручник, робочий зошит, картки, комп’ютер.

Номер слайду 3

Хід урокуІ. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення1. Привітання.2. Повідомлення теми та мети уроку.3. Перевірка домашнього завдання. 4. Введення в англомовну атмосферу1) повторення вірша ‘’Spring is green”.2) бесіда в режимі :учитель-учні. What season comes after summer?What are autumn months?What is the weather like in autumn?3) Вивчення вірша «Rain, rain, go away» Rain, rain, go away. Come again another day,Little Johny wants to play.

Номер слайду 4

ІІ. Основна частина уроку5. 1) презентація та активізація нових ЛО. Використання мультимедіа.

Номер слайду 5

2)гра «AIR WRITING»Вчитель неначе пише у повітрі нові слова, а учні записують. Перемагає той,у кого вірно записані нові слова.6. Навчання читання і говоріння. Робота в парах. Робота з вправами 7. Фізкультхвилинка «The wind blows»Учні за вчителем повторюють слова і рухи. The wind blows, the wind blows. We gather the leaves, we gather the leaves And we jump. 8. Повторення граматичного матеріалу: гр. структури I can see… та конструкції there is/there are.

Номер слайду 6

9. гра « Граматичне лото»Учні отримують картки з завданнями,а вчитель тримає картки з конструкціями . Виграє той,хто першим покаже вірну відповідь-записану граматичну структуру (there is/are ) на своїй картці. 10. Розвиток умінь мовлення. Опрацювання вправ.11. Фізкультхвилинка. Аутогенне тренування зазвичай проводиться протягом 3-5 хвилин. Учням пропонується зайняти комфортну позицію,заплющити очі, поступово розслабити м’язи обличчя, рук, усього тіла. Поступово, дослухаючись до слів учителя, викликати відчуття тепла,приємної легкості. Не слід відволікатися на сторонні думки. Вихід із вправи повинен бути спокійним і поступовим.

Номер слайду 7

T: Sit comfortably. Close your eyes. Breathe in. Breathe out. You are in summer park. The weather is fine. The temperature is twenty degrees above zero. A light wind is blowing from the sea. The birds are singing. You have no troubles, no serious problems. You are happy and …wake up! Are you ready to work? Pupils: Yes!12. Навчання письма. Учні записують відповіді на запитання і наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку. Teacher’s Questions1. Can we see the stars in the sky?2. Are there many trees in the forest?3. Are there many rivers and lakes on our planet?4. Can you see many flowers in the parks? ІІІ. Заключна частина уроку1. Домашнє завдання та підведення підсумків уроку.

pptx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
17 квітня 2018
Переглядів
1457
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку