Розробка уроку для 3 класу на тему "The winter amusements" (Зимові розваги). Сприяє вивченню дітьми назв зимових розваг, усному мовленню, роботі в групах.
Тема. The winter amusements. Розваги взимку.
Мета: продовжити активізацію та закріплення лексичного матеріалу за темами « Розваги взимку», « Погода взимку»; фовмувати вміння робити усне повідомлення на задану тему, сприяти розвитку навичок діалогічного мовлення на рівні мікродіалогу; розвивати вміння цілеспрямовано слухати співрозмовника; сприяти сприяти вихованню культури мовлення, толерантності, поваги до співрозмовника; активізувати навчальну діяльність;
Обладнання: записи на дошці, запис « Сьогодні заняття навчить мене…»
Хід заняття
І. Організаційна частина
Привітання.
Good morning boys and girls! I am glad to see you!
Мовленнєва розминка.
Вивчення пісні про сніговика
Let’s sing a song about a snowman! But first, repeat the words after me! (текст пісні на дошці)
I am a little snowman
Short and round.
Made from little snowflakes
That fell to the ground.
I have 2 eyes [aiz]
And a carrot for a nose.
Oh, I am the happiest
little snowman, I know!
Now, we can sing a song! All together!
… did you like the song?
Робота в парах. Розвиток діалогічного мовлення.
How are you, (name)? ( I’m fine, not bad, so-so, thank you)
Are you in a good mood? Are you creative, inspired and enthusiastic enough to start our lesson? I’m sure you are.
Діти, подивіться, будь ласка, у вікно. На який настрій вас налаштовує сьогоднішня погода? З різних причин настрій може бути різний. Тому запитайте у товариша по парті, з яким настроєм ви прийшли на заняття.
Now, please, ask each other the same question- How are you? How do you feel?
Повідомлення теми.
Я сподіваюсь, що допоможе поліпшити ваш настрій тема заняття, яку ми будемо сьогодні розглядати. Адже це- « Зимові розваги». Я знаю, що всі діти полюбляють гратися в сніжки, кататися на санчатах, ковзанах, лижах, ліпити снігову бабу…Це завжди весело.
Dear friends! Today we have an unusual lesson. The topic of the lesson is “ The winter amusements”. I know that all children like to play snowballs, sledge, ski and skate, make a snowman. It is always funny and cheerful. I hope that the topic raise your spirits.
ІІ. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.
Мовленнєва розминка.
Бесіда про погоду
Look at the pictures and give me the answers!
Перегляд відеоролику про зимові розваги.
Фізхвилинка
Hands up, hands down
Hands on hips
Sit down
Stand up
Hand to the sides
Bend left, bend right
Hands on hips
1,2,3-hop, 1,2,3- stop
Stand still, sit down.
Фонетична розминка.
Об’єднайтесь в групи.
Divide into three teams. Pupils in Team One choose the words with the sound [i:] and write them on the blackboard in turn, pupils in Team Two- with the sound [0], pupils in Team Three- with the sound [a:].
Гра « Крок- слово»
Зараз пограємо в гру « Крок- слово » ( гра допоможе активізувати лексичний матеріал за темою.)
We’ll play the game “ Step-word”. (This game helps to repeat the lexical material.)
Для проведення цієї гри потрібне вільне місце. Двоє учнів роблять по черзі кроки, називаючи при цьому слова, пов’язані із зимовою погодою та розвагами взимку. Перемагає той,хто назве більше слів за темою.
To skate, to ski, to sledge, to make a snowman, to play hockey, to play snowballs, snow, frosty, a skating rink, in winter, a snowball, a snowman.
Stand still, sit down.
ІІІ Заключна частина заняття.
Підбиття підсумків.
Калейдоскоп. (Вчитель демонструє фото зимових розваг,діти називають їх.)
Our lesson is over. See you later.