До розіграшу
залишилось:
13 днів
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація "В гості до Мухи-Цокотухи"

Про матеріал

Презентація до інтегрованого уроку-подорожі до казки для 1 класу. (математика + малювання) "Додавання і віднімання по одному і групами (частинами). Задачі на знаходження суми та на знаходження невідомого доданка. Самостійна робота."

Зміст архіву
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Книжка для дитини 6-7 років В гості до Мухи-Цокотухи

Номер слайду 2

Ми всі знаємо казку про Муху-Цокотуху, яка йшла по полю і знайшла копійку. Потім вона на базарі купила самовар та й запросила на свій день народження своїх друзів: жучків, метеликів. Та сталося лихо на святі. Старий Павук схопив її у полон та захотів її погубити. Але в житті добро завжди перемагає зло. Маленький Комарик не злякався, він врятував Муху-Цокотуху від Павука-злодія. Муха-Цокотуха знову влаштувала свято. Бо вона вирішила вийти заміж за Комарика. І запросила вона на це свято не тільки «букашок-таракашок», але й друзів з інших казок. Поспішають гості на свято! Але, щоб потрапити на свято, їм необхідно перебороти деякі перешкоди – виконати математичні завдання.

Номер слайду 3

Малюк, тобі цікаво дізнатися кого запросила на своє свято Муха-Цокотуха? Вони потребують твоєї допомоги! Допоможи їм!

Номер слайду 4

З якої казки герой втік від дідуся з бабусею? 10 – = 69 + = 72 + = 103 – = 08 + = 94 – = 26 + = 8 Треба швидко вирішити всі приклади і тоді чарівна стежинка вмить доставить героя на свято! Треба швидко вирішити всі приклади і тоді чарівна стежинка вмить доставить героя на свято!

Номер слайду 5

А хто це поспішає на свято? ві 3 на 100 ли7 япі 2 л. Розкодуй ребуси разом з Незнайком, які написані за допомогою букв та знаків.

Номер слайду 6

У цієї дівчинки повний кошик з пиріжками. Мабуть, ці пиріжки їй напекла на свято матуся. – Хто це йде до Мухи-Цокотухи? 8 9{284 E427 A-3 D55-4303-BF80-6455036 E1 DE7}2754{35758 FB7-9 AC5-4552-8 A53-C91805 E547 FA}7135 Поспішає Червона Шапочка!Їй треба заселити жильців в хатинки. Для цього потрібно згадати склад чисел. Чи готовий ти допомогти Червоній Шапочці? Засели мешканців в хатинках під № 8 та № 9.

Номер слайду 7

Чи впізнаєш цих казкових героїв? Мальвіні з Буратіно треба знайти на малюнку квітки, порахувати їх та зробити малюнок яскравим. Берись за роботу!

Номер слайду 8

- Малеча, а хто ж це хоче швидко попасти на бенкет? - Малюк, допоможи Лисиці та Журавлю порахувати круги, трикутники та чотирикутники. Скільки їх?

Номер слайду 9

Вже скоро прибудуть на свято ці герої з мультиків. Впізнай їх та впиши імена в кросворд. Допоможи друзям знайти числа, яке десь сховалося на малюнку. УЧЛЧВВП

Залишити відгук до розробки

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Куцан Наталія Миколаївна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Slovyansk Russell
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
zip
Додано
8 січня
Переглядів
530
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку