Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація "Віджимання (відтискання) "Куточком"".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) "куточком"" розроблена для більшої зацікавленості учнів до предмету.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть упор лежачи, руки трохи ширше ширини плечей. Лікті повністю випрямлені. Подайте стегна до стелі, зміцните великі пальці ніг на підлозі, щоб тіло нагадувало за формою трикутник.

Номер слайду 4

Крок 2. Повільно опустіть верхівку до підлоги. Коли голова буде готова торкнутися землі, зупиніться, а потім поштовхом поверніться у вихідне положення.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи, все тіло.

Номер слайду 6

Поради. Під час виконання вправи стежте, щоб ваші лікті не розходилися. Щоб уникнути травмування, направляйте плечі вниз і назад. Поставте ступні ближче до тіла, щоб утворити гострий кут і ускладнити вправу.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимание-уголком/ss-BBtTaW2; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
244
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку